Hlavní navigace

Fajn rádia rozjela Oranžové léto

[Tisková zpráva] Fajn rádia, jedna ze tří rodin rádií skupiny Media Bohemia, se v rámci akce Oranžové léto vydala za svými posluchači na letní hudební festivaly. Součástí partnerství Fajn rádií s těmito akcemi je vedle vizuální prezentace a řady soutěží o drobné věcné ceny především projekt „Udělej si fajn“.

Sdílet

Díky němu vyrůstá na festivalech stanové městečko, v jehož deseti stanech najdou soukromí zamilované páry. Součástí stanového městečka je i recepce, na níž návštěvníci od hostesek dostanou kondomy s brandem Fajn rádia.

„Jedná se o další z řady off-air akcí, na kterých se snažíme o bližší kontakt s našimi posluchači,“ vysvětluje Lucie Winterová, promotion manažer Fajn rádií. „Naše cílová skupina jsou mladí lidé, kteří jsou klasickou reklamou přesyceni a ignorují ji. Proto jdeme cestou menších guerillových kampaní s pokud možno neotřelými nápady a přímým zásahem na posluchače. Začátkem roku jsme mimo jiné rozváželi středoškolákům svačinu, nyní se s námi mohou potkat na festivalech, koncertech, koupalištích, pořádáme pro ně party, kam vozíme hvězdy z předních příček hitparád – Benassi Bros, Shaun Baker, Alex Gaudino a podobně. Samozřejmě intenzivně pracujeme na dalších akcích, které proběhnou do konce roku,“ dodává L. Winterová.

Soukromí stanového městečka zatím mohli ocenit návštěvníci festivalů ve Svojšicích, Fajn Tuning Party v Panenském Týmci a Vysmátého léta v Kadani. Těšit se na něj ale mohou například také na Hip Hop Jamu a dalších akcích pořádaných Fajn rádii – Fajn party.