Hlavní navigace

Fajn Rádia s novým programovým ředitelem

[Tisková zpráva] Programovým ředitelem rodiny Fajn Rádií se od 1. února stává Martin Maďarka. V této funkci nahradí Michala Balíka, pod jehož vedením byl před nedávnem úspěšně završen zhruba tříletý proces budování programu Fajn Rádií, zakončený vytvořením společných produkčních center. „Svého nástupce jsem pečlivě sledoval již delší dobu a jsem přesvědčený, že jsem vybral správného člověka," říká k personální změně Michal Balík.

Sdílet

Martin Maďarka v předchozí praxi dlouhodobě úspěšně působil ve vedení karlovarského Hitradia Dragon. „Chceme se dál soustředit na to, aby Fajn Rádia hrála ty nejnovější hudební hity, a sázíme také na silnou přítomnost v regionech a interaktivitu v kontaktu s našimi posluchači,“ říká ke strategii Fajn Rádií jejich nový programový ředitel.

Michal Balík se nyní bude věnovat dalším strategickým projektům v rámci společnosti Sun Media, která programově zajišťuje vysílání rádií skupiny Media Bohemia. Vedle supervize všech programových strategií se bude jednat například o podporu všech rádií při implementaci nového odbavovacího systému Zenon, vyhledávání nových talentů nebo vytvoření tréninkového programu pro DJs.

Rodina Fajn Rádií
Stanice této rodiny se zaměřují především na mladé posluchače ve věku 15 až 35 let. Jejich program lze definovat jako CHR formát (Contemporary Hit Radio). Ten klade důraz na aktuální hudební hity a životní styl mladých lidí. Zatímco ostatní rádia se zaměřují na hraní osvědčených skladeb, Fajn Rádia z písniček hity vytvářejí. Kromě hudby je důraz kladen na zpravodajství a poskytování důležitých informací z regionu. Výrazným prvkem Fajn Rádií je i aktivní promotion zahrnující jak soutěže ve vysílání, tak pořádání tzv. off-air akcí. Od ledna se program Fajn Rádií vytváří ve dvou produkčních centrech – v Praze a Ústí nad Labem – a je doplněn o regionálně specifické vstupy.

Rodina Fajn Rádií v současné době zahrnuje stanice Fajn Rádio Praha, Fajn North Music, Fajn Rádio Life, Fajn Rádio Agara a Fajn Rádio Hity. Tyto stanice poslouchá každý týden více než 400.000 posluchačů. Více informací na www.fajnradio.cz a www.mediabohe­mia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).