Hlavní navigace

Fanatik vyhrožoval Daře Rolins

[Tisková zpráva] I když je letní počasí nejspíš definitivně v koncích, TOP STAR magazín si tím určitě nenechá vzít vítr z plachet a přináší i tuto středu žhavé reportáže ze světa showbusinessu. Tentokrát se můžete těšit na čím dál krásnější Simonu Krainovou, která se vrhla do další svůdných fotek. A jak se daří její mediální sokyni Agátě Hanychové být chůvou malé sestřičky? Být slavným má ale i svá úskalí – o fanatických fanoušcích by mohla vyprávět zpěvačka Dara Rolins, které nedávno jeden z nich vyhrožoval smrtí. Že se chcete dozvědět více? Neváhejte a sledujte další TOP STAR magazín již ve středu 21. října od 21.20 na Primě!

Sdílet

TOP STAR AKTUÁLNĚ: Simona Krainová fotí
Simona se rozhodla nafotit kalendář pro příští rok poněkud odvážněji než ty předešlé. Její sexy tělo věkem jen zraje!

TOP STAR AKTUÁLNĚ: Modelky v buginách
I mezi křehkými kráskami se najdou takové, které milují rychlou jízdu. My jsme je vzali na závodní okruh v Mostě, ať ukážou, jak ostře umí řezat zatáčky.

TOP STAR ODHALENÍ: Agáta Hanychová a Kordulka
Agáta Hanychová taky někdy nezlobí – a to ve chvíli, kdy hlídá svoji čtyřletou sestřičku Kordulku…

TOP STAR CELEBRITY: Když hvězdy jachtaří
Tam, kde to příjemně fouká od vody, jsme se ptali Šárky Vaňkové a Daniela Hůlky, zda jsou stále ještě zamilovaní. Nebo snad…?

TOP STAR AKTUÁLNĚ: Mojsejovci
S kamerou jsme vyrazili na Slovensko. V Košicích – mezi pozlaceným barokním nábytkem – žijí manželé, jimž policie nedávno doma v kredenci zabavila 5 milionů korun.

TOP STAR ODHALENÍ: Fanatičtí fanoušci
Ani české celebrity se jim neschovají. Nedávno zatkla policie muže, který vyhrožoval smrtí Daře Rolins. A jaké zkušenosti s fanatickými fanoušky mají další známé tváře?

TOP STAR ODHALENÍ: Markéta Divišová
A kdopak se nám poodhalí dnes? Vicemiss ČR 2003 a modelka Markéta Divišová nafotila krásné akty pro známý prestižní časopis.

TOP STAR ODHALENÍ: Dívka Blesku
Podívejte se na nové krásky, které možná brzy vyšoupnou dosavadní královny módních přehlídek!

TOP STAR NOČNÍ ŽIVOT:
Gábina tentokrát vzala útokem pražskou Pařížskou ulici plnou luxusních značek.