Hlavní navigace

Fandíme s vámi

[Tisková zpráva] Zahájení prodeje 3D televizorů Panasonic v Electro Worldu přináší svým zákazníkům další možnost, jak si 3D technologii pohodlně vyzkoušet. „Naše prodejny budou první v České republice, kde zákazníkům zprostředkuje přímé trojrozměrné TV přenosy. Zájemci si budou moci vyzkoušet novou technologii 3D televizorů i se speciálními brýlemi na našich prodejnách a spolu s námi fandit v bitvě o antukového krále na French Open v Paříži.“ Poznamenává Martin Matlocha z Electro Worldu.

Sdílet

Společnost Panasonic se dohodla s francouzskou tenisovou federací na 3D přenosech z kurtů Rolland Garros. Půjde o vůbec první vícedenní sportovní akci přenášenou v Evropě ve 3D. K vysílání bude použita stejná technika jako v hollywoodském trháku Avatar.

„Tímto živým satelitním vysíláním nabízíme zákazníkům možnost sledovaní 3D z posledního zdroje, který zatím v naší nabídce chyběl – po 3D DVD filmech a konverzi 2D vysílání do 3D, jsou satelitní 3D přenosy v dnešních dnech posledním možným zdrojem 3D vysílání a musím dodat že zdrojem kvalitativně vynikajícím, ” prozradil Martin Matlocha.

Electro World byl mezi prvními prodejci, kteří 14. dubna 2010 nabídli ve svém sortimentu 3D televizory. „Zájem příznivců se potvrdil již první den, kdy jsme měli na kontě několik prodaných kusů. Další vlna zájmu se objevila s prodejem značky Panasonic a uvidíme jaký ohlas vzbudí Rolland Garros, kdy celý turnaj bude natáčen a vysílán právě v 3D“ dodává Martin Matlocha z Electro Worldu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).