Hlavní navigace

Farmář hledá ženu: Kabela pošťačky Laďky přináší další naději

[Tisková zpráva] První řada pořadu Farmář hledá ženu skončila jako v pohádce. Farmář Petr našel svoji Adrianu, byla svatba a v září se manželům Hájkovým narodil chlapeček. Adriana přeje totéž i účastníkům druhé řady, kteří nemohli oslyšet takovou výzvu. Po ženě, partnerce a družce zatoužili další farmáři z celé republiky. Z deseti mužů, jejichž medailonky diváci viděli v prvním díle populární reality show, zůstane pětice, která dostala od divaček nejvíce dopisů. Jsou to muži velmi rozdílní, ale jedno mají společné. Prostřednictvím pořadu chtějí zaplnit prázdné místo ve svém srdci i domě.

Sdílet

A mají z čeho vybírat. Přichází pošťačka Laďka Něrgešová a přináší dopisy od žen, které se nebojí zkusit hledat lásku a strávit týden na farmě se „svým“ farmářem. Jsou mezi nimi mladičké i velmi atraktivní ženy, vítězná pětka bude mít pěkně zamotanou hlavu. Kdo postupuje a koho si farmáři pozvou na první kontaktní rande?

To uvidíte už v pondělí 5. března ve 21.20 na Prima family.

Zaříkávač koní Honza (47) je od pohledu osobnost, dobrodruh, svůdce, mužný typ. Vlastníma rukama si vybudoval ranč, kde chová nejen koně, ale i muflony, kozy, ovce a dokonce i pštrosa. Třikrát rozvedený muž má za sebou podnikatelskou minulost i vítězný boj s alkoholem. Dokázal svléknout oblek a kravatu, překonat špatné chvíle a zrealizovat svůj westernový sen kousek od Pardubic pod Kunětickou horou. Honza dostane hodně dopisů, v jednom má však jasno. Protože dá na horoskopy a všechny jeho životní partnerky byly Lvice, tak ženy v tomto znamení mají do jeho rodea přístup zakázán. Ale vzhledem k tomu, že fotka hodně napoví a Honza miluje výrazné rty, jedna Lvice se mu do výběru nakonec stejně vloudí. A protože má rád tajemno, desátou obálku neotevře a nechá si ji jako překvapení pro sebe i diváky coby rande naslepo. Co když to bude ta pravá?

Zatímco Honza je životem přetavený, Michal (19) teprve nedávno složil zkoušku dospělosti. Benjamínek pořadu je ale na svůj věk překvapivě zralý, až usedlý. Má jasno: chce ženu a spokojený život na statku, nehledá slečnu, která by s ním vymetala diskotéky, ale partnerku pro společné podnikání a smysluplnou budoucnost. Míša své vyvolené nabízí zajištěný život ve velkém domě s rodiči, ale s vlastním bytem v kopcovité krajině nedaleko Děčína. Dětí se nezříká, jeho maminka se na babičkovskou roli těší. Míša si hned najde svoji favoritku, bude si ale pamatovat jména všech dívek, které si pozval na setkání z očí do očí?

„Šedý vlk“, vdovec Standa (59) i na prahu šedesátky stále věří v lásku na první pohled. Přestože jeho usedlost s malou zoo na kraji Moravského krasu rozmanitostí své fauny tak trochu připomíná Noemovu archu, Standa rád cestuje autem a své partnerce by aspoň jednou do roka dopřál společnou dovolenou za hranice všedních dnů. Je to sympaťák a taková velkorysost mu přihrála hodně dopisů. Standa nehledá ženu k plotně, ale pro společné chvíle, kterou by potěšily i návštěvy dětí z nedalekého dětského domova. Hledá partnerku šikovnou, podnikavou, cílevědomou, žádnou hltačku televizních seriálů. Má rád ženy s ofinou, na setkání pozve i maminku s dcerkou, která si ho prý vybrala, nebo skromnou, osamělou a mladistvě vypadající blonďatou babičku. Přemýšlí o vzdálenosti, ale zalíbí se mu i jedna sexy Pražačka.

Zkušený hospodář a katolík Jiří (41) je věčný hledač a platonik. Proč si ještě nenašel partnerku, když touží po velké rodině? Prý je moc náročný, hledá ideální vztah. I on se částečně řídí ezoterikou. Neuznává „tabletkové soužití“, ženu chce nejprve dobře poznat, plánuje nejméně tři děti. Rád by si našel svobodnou a bezdětnou katoličku, ovšem podle věku a rodinného stavu pisatelek asi bude muset ze svých nároků poněkud slevit. Narodil se ve znamení Střelce a přihlásily se mu rázné ženy ve znamení Berana. A jedna dlouhovlasá se dost vymyká. Zamotá chovateli českých stračen hlavu právě ona?

Svobodný romantický Jan (35), kterému říkají doma Jeníček, žije s otcem a rodinou na velkém hospodářství, v pěkné krajině kousek od Strakonic. Má vlastní byt, s nímž by s pomocí nové partnerky rád trochu pohnul. I on dá na věci mezi nebem a zemí. Citlivý Rak, který má rád přírodu a počítače, u budoucí ženy hledá pohodu a smysl pro humor, uznává i trochu aktivnější a razantnější přístup – ovšem všeho s mírou, jinak by Rak mohl zacouvat! Jenda zaujal mnoho půvabných dívek, má tedy opravdu z čeho vybírat. I proto je nerozhodný a moderátorka ho musí popostrčit, aby se obálky z kupičky “nevím“ přesunuly na hromádku “ano“, či “ne“. Jan se u své selekce pěkně zapotí, snad ale nepřebere.

Pravidla druhé řady zůstávají stejná: Pět farmářů si může na základě dopisů a fotografií pozvat maximálně deset žen, s nimiž se osobně setká na kontaktním rande. Z nich si ještě ten samý den vybere maximálně čtyři adeptky, se kterými stráví společný den při určené aktivitě. Na základě tohoto zážitku zredukuje svůj výběr na finální trojici, která s ním odjede na farmu, kde se bude lámat chléb – a možná i ledy.

Příště uvidíte: Je rozhodnuto a v prostředí romantického penzionu se farmáři poprvé setkají se ženami, které si vybrali na základě dopisů a fotek. Bude to zklamání, nebo příjemné překvapení? Kde to zajiskří? Co všechno naše farmáře na ženách zaujme a co nakonec rozhodne? Jan se může těšit na první vášnivý polibek a příjemné překvapení, které si sám přichystal, Jiří si pro své ženy zase připravil důkladný dotazník.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).