Hlavní navigace

Farmář hledá ženu: Společné aktivity rozhodnou, kdo pojede na farmu

[Tisková zpráva] Pět farmářů si na základě letmého setkání vybralo celkem dvacet žen a dnes si je mohou trochu užít. Stráví spolu celý den, na jehož konci se musejí definitivně rozhodnout, které tři pojedou s každým z nich na farmu. Slunečnici dají té, která v pořadu definitivně končí a nepřijede za nimi. Budou mít farmáři šťastnou ruku a vyberou si ty pravé? Nebo jim to ženy usnadní? Osamělým farmářům bude při hledání lásky opět pomáhat moderátorka Laďka Něrgešová.

Sdílet

A co Honza, Standa, Michal, Jiří a Jeniček se svými favoritkami dělali? Jak strávili krásný slunečný letní den uprostřed Prahy v prostředí, které je na hony vzdálené každodenní dřině na farmě – ve wellness centru, v luxusní rybí restauraci, na bowlingu, na lodičkách nebo v keramické dílně? To uvidíte opět v pondělí 19. března ve 21.20 na Prima family!

Honza (47) si v penzionu vybral Lenku, Olí, Dáju a Janu, která je stejně mladá jako jeho dcera. S Lenkou si umí představit i delší vážnější vztah. Olí je jeho favoritka od začátku, je přirozená, voní mu, v keramické dílně padla i vášnivá pusa. Dája a Honza se rádi navzájem dotýkají, je tam ohromný sexuální náboj; pokud si pamatujete na milostnou scénu u hrnčířského kruhu z filmu Duch, uvidíte ji znovu. A mladá Lvice Jana? Tam to prý prostě jiskří. Která z žen nakonec dostane květinou?

Standa (59) půjde s Lenkou, Martou, Katarínou a Jiřinou na ústřice do luxusní restaurace, protože tam prý mají nejlepší uzené makrely široko daleko. Ryby má rád a takovéhle hody chtěl už dávno zažít. Není sám, i když Katarína by prý šla raději na segedínský guláš. Příjemné odpoledne uteče jako voda. Standa zjistí, že Marta má z koní respekt, zato Katarína by ráda pekla koláče pro děti a udělala se konečně pro sebe, Lenka koně sama chová a Standa by jí klidně přenechal i ty svoje. Rozhodovat se, které ženě dá slunečnici, nakonec nemusí. Jedna z favoritek ho předejde a odpíská to sama. Na Standův ranč nepřijede…

Michal (19) jde se svými děvčaty na bowling. Nejde ani tak o hru, jako o vzájemné sympatie. Která tenhle zápas určitě nevyhraje – Aneta, Veronika, Lucka nebo Martina? Míša si myslí, že aspoň jedna slečna slibuje šanci na lásku. Líbí se mu dívky živé, s názorem, nápady, sebevědomím a plány. Kamarádské a hovorné. Jedna mu ale taková nepřipadá. A je to jedna z mála dívek, které rozpláče, když dostanou od muže kytku…

Jiří (41) se s ženami projede po Vltavě na šlapadlech. Uprostřed řeky najde klid na důležité otázky ohledně víry, počtu dětí a vztahu k majetku. Jak si v jeho očích povedou Hanka, Ivana, Martina a Simona? Martina nechce víc než dvě děti a je prý moc hodná. Jiří chce ale tři, což by nevadilo Simoně, která má smysl pro humor a údajně ani nelpí na hmotných statcích. Ivana Honzovi připadá jako kamarádka do nepohody, ale dlouhovlasá Hanka odpovídá na jeho vkus poněkud tajemně, mlhavě, možná si i vymýšlí. Koho si nakonec vezme k sobě domů?

Jeník (35) se může cítit jako paša. Obklopen ženami a péčí ve wellness centru absolvuje se svými favoritkami bazén, masáže a dost intimní rozhovory. Co si myslí Johana, Štěpánka, Martina a Jana o sexu na jednu noc? Mají radši delší předehru, nebo jdou rovnou na věc? Jeník hodně řeší temperament partnerek, zrzavá Štěpánka se mu zdá až moc pohodová, Jana dominantní a fotogenická, Martina získala body navíc, protože ji živí počítač a umí internetové stránky. A blonďatá Johanka? Ta prý musí oslovit každého muže… Tak která nakonec vypadne z kola ven a nepodívá se na jeho jihočeský statek?

Příště uvidíte: Na farmách dnes panuje nervozita. Farmáři tu očekávají příjezd žen, které si v minulém díle na své farmy pozvali. Je ale jisté, že skutečně všechny přijedou? A jak budou ženy snášet nové prostředí? Budou mít kde všechny spát? A které ženy by se hned raději sebraly a odjely domů? Zamiluje se někdo už první den?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).