Hlavní navigace

Farmář hledá ženu: Příjezd na farmu

[Tisková zpráva] Farmáři si minule vybrali tři ženy, s nimiž se rozhodli strávit několik dní na své farmě. Dnes nastal den D, kdy skončilo snění a favoritky vstoupí do dveří. Všichni se těší, ale mají i trochu trému. Farmáři, protože nevědí, jak se u nich ženám zalíbí, ženy, protože netuší, kde složí hlavu a co všechno je čeká. Počasí je proměnlivé jako ženské rozmary, tři si to nakonec rozmyslí a nepřijedou vůbec. Shodou okolností ty, na které byli farmáři hodně zvědaví. Ale jaké uvítání čeká na ty, co to nevzdaly? Jak se jim bude na venkově usínat? Které z žen a dívek čeká příjemné překvapení, a které by nejraději odjely domů? A kdo se spolu hned pohádá? Odpovědi přinese již páté pokračování reality show Farmář hledá ženu v pondělí 26. března ve 21.20 na Prima family.

Sdílet

Honza (47) čeká ve svém saloonu U Indiána na Dáju, Olí a Lenku. Kvůli holkám ranč uklidil, dovybavil koupelnu, oheň hřeje a Jan na něm uchystá první večeři. Přijedou ale jen blondýny Dája s Olí, bruneta Lenka nikoliv. Její odmítnutí Honzu mrzí nejvíce, protože na trochu tajemnou prodavačku luxusního textilu z Prahy se těšil. Možná i proto mají holky pocit, že nejradostněji je svým hýkáním vítá oslík. Dája, rozvedená matka dospělé dcery, si myslí, že hostitel se mohl na první den více upravit. Olí, která je už delší čas bez partnera a ráda by změnila život, spíše pozoruje cvrkot. Během společné večeře se dozvíme, že Dája má ráda dobrý sex, ale umí být i pomstychtivá, když ji někdo zklame. Brutálně upřímný Jan se netají tím, že je sobec.

Zklamání zažije i Standa (59), který se Na konci světa také těšil na „svoji“ Lenku, ale chovatelka koní mu dala košem. Musí se spokojit s pekařkou Katarínou a svojí vrstevnicí Martou. Blondýna a bruneta jsou jako oheň a voda. Pětačtyřicetiletá rozvedená matka tří dětí a čerstvá babička slovenský původ nezapře. Katarína hned komentuje vše, co se jí honí hlavou. Co na srdci, to na jazyku. A žádné žerty ohledně společného spaní se Standou nebere ani náznakem. Hostitel se takového temperamentu zděsí. To dvojnásobná babička, důchodkyně Marta, je klidná voda. Ženy už mají přidělená kolečka na zítřejší práci, dnes se ale ubytují v „kapličce“ a galantní Standa je uvítá dobrou večeří a vínem. Vzájemné oťukávání oživí škádlení s Katarínou.

Benjamínek Michal (19) vyhlíží svoje tři favoritky na zápraží i s rodiči. Jako první přijede optimistická bruneta Lucka, milovnice sportu a jízdy na koni, pro kterou není život na statku ničím překvapivým. Těší se a ničeho se nebojí. Jako druhá dorazí vysokoškolačka a chovatelka Martina. Usměvavá a optimistická blondýna padla hned do oka Michalovým rodičům, o nichž děvčata svorně prohlašují, že jsou to velcí sympaťáci. A to nejlepší na konec – Pražanda Aneta, na niž Míša nejvíce čeká. Rodičům se ale zdá příliš drobná na tvrdou práci na farmě. A to Aneta přiznává, že občas umí prolenošit i celý den! Ale pro spokojenou budoucnost je prý ochotná se přizpůsobit. Rodinná večeře u Míši proběhne v pohodě, děvčata na statku čeká bílá a s maminčinou pomocí dokonale ustlaná ložnice.

Pěkně po staročesku – chlebem a solí – uvítá Jiří (41) své selky. Uvítací výbor také tvoří psí smečka. Také Jirkovi nepřijede jedna z žen – odpískala to dlouhovlasá Hanka. Jiří má ale stejně co dělat, aby v obýváku uložil i maminku desetileté Amálky Ivanu a dvojnásobnou maminku Simonu. Čeká je Záhořovo lože – celkově je Jirkovo bydlení pro příchozí šok, zejména tmavá a neútulná kuchyně. Dům žebrá o zásah zedníka, malíře a úklid dvora, uvnitř je hodně much a pavouků. A to se Simona tolik těšila! I když může po příjezdu dostat bylinkových čajů, co hrdlo ráčí, nejraději by do sebe kopla panáka, a ne jednoho. Před usnutím ale atmosféru pročistí společný smích. Dostanou děvčata alespoň pusu na dobrou noc?

Zcela odlišné ubytování pro své favoritky nachystal Jeník (35). Jeho ženy dorazí na Strakonicko v plném počtu a čeká na ně prvorepubliková vila s útulnou ložnicí, dobrá večeře a příjemné povídání pod zahradní pergolou. A dokonce i pohádka na dobrou noc. Energická atraktivní operátorka, svobodná a bezdětná Johanka, přijela jako poslední a zbyla na ni velká manželská postel. Kadeřnice Martina pochází z vesnice a práce na statku se nebojí. To dvojnásobná maminka Jana pracuje z domova na počítači, s Honzou ji tedy spojuje společné hobby. Ovšem Jenda je velmi nerozhodný a každá z žen má něco, co ho láká. Teprve uvidíme, co nakonec rozhodne…

Příště uvidíte: Přichází druhý den na farmě, prohlídka domů, latifundií a stájí a tvrdá práce. Ale nejen ta… Proč se děvčata před prohlídkou statku malují, jako by šla na zábavu? – diví se Michal. Na obzoru jsou velká překvapení, která změní situaci i rozložení sil. Honzovi zavolá Lenka, že si to rozmyslela a chce přijet. Je tohle důvod Dájiných slz? A proč pláče Andrea? To Simona se otřepala a chce po Jirkovi další polibky. Jenomže pro stydlína Jiřího to vůbec není jen tak… „Spor o jablko“ mezi Katkou a Standou zhustí atmosféru Na konci světa. A Jeník je pro své ženy stále nečitelnější. Proč? Uvidíte…