Hlavní navigace

Farmář hledá ženu: Zimní mejdan aneb Jak to bylo dál

[Tisková zpráva] Romantický víkend skončil a přišla zima. Nezavál sníh výhonky lásky v srdcích farmářů? Protože v zimním období může i zemědělec složit ruce do klína a zamyslet se nad uplynulou sezonou, přišla ideální chvíle na společné setkání farmářů a jejich žen s moderátorkou Laďkou Něrgešovou. Do odlehlé hospůdky přijely na mejdan i ty, které nikdo nečekal. Například Johana... Jak si dál vedou tři páry, s nimiž to vypadalo nadějně? Kolik farmářů si nakonec našlo ženu, uvidíte v předposlední epizodě reality show v pondělí 9. května ve 21.20 na Primě.

Sdílet

Petr Hájek
Se slovy „sbohem civilizace“ naložil Petr Adrianu v Brně do auta a odfrčeli směrem Pohorská Ves. Žijí spolu a plánují společnou budoucnost, i když Adriana si zatím ponechala brněnskou adresu. Na setkání přijedou obě Petrovy ženy. Petr bude konfrontován s Johanou, aby si řekli pár vysvětlujících slov. Dočká se Johana omluvy?

Petr Bušák
Chodí Petr s Janou? Ano i ne zní rozpačitá odpověď farmáře z Roztok u Jilemnice. Kosa narazila na kámen v případě Jany a Petrovy maminky. Snacha by se musela zcela přizpůsobit, ale ta má o svém životě jiné představy. Nerozhodný Petr, který ctí otce svého a matku svou, lavíruje mezi ženou a matkou. Přitom se tihle dva evidentně mají rádi. Jana hledá muže, k němuž by vzhlížela a který by se jí zastal. Najde Petr odvahu vyznat lásku Janě, která na to čeká? A bude se podle toho také chovat?

Patrik Čangel
Ani večeře a noc ve středověké krčmě nevrhla Patrika do Lenčiny náruče. Zavolají si, jsou z nich kamarádi, ale milenci? „Uvidíme“, pronáší už bůhví pokolikáté Patrik své nejoblíbenější slovo. Možná uvidíme, možná musí Patrik a Lenka hledat lásku jinde…

Břetislav Sucharda
I z Lenky, Oldřišky a koňáka Břetislava jsou kamarádi. Jenže Břéťa jenom září, je totiž zamilovaný. Do koho? Má novou lásku – a pořad mu k ní nepřímo pomohl. Dodal mu odvahu začít vztah s mnohem mladší ženou, kterou má už dlouho vedle sebe. Břetislav je šťastný, svoji lásku konečně našel.

Vlasta Kadeřábek
Z Krkonoš dorazil také Vlastimil Kadeřábek, ovšem bez Lenky. Znovu se pokusí vysvětlit, proč ten náhlý a dramatický rozchod. Lenka s ním prý manipulovala a měla problémy nejen s dluhy, ale i s alkoholem. Následovaly nenávistné SMS, které zcela zničily to, co na horské pastvině tak slibně začalo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).