Hlavní navigace

Fashion TV začíná vysílat v HD!

[Tisková zpráva] Francouzská Fashion TV, módní lídr v televizním vysílání a nových médiích, pokrývající 400 miliónů domácností na celém světě, s potěšením oznamuje zahájení vysílaní v HD kvalitě. Ve spolupráci s RR Sat bude FTV HD šířena přes satelit Thaicom 5 do celého světa: Ázie, Austrálie, Afriky, na Blízký Východ a do některých částí Evropy.

Sdílet

Prezident Fashion TV Michel Adam uvedl: “Jme šťastní, že po několika letech příprav můžeme vyhovět poptávce našich zákazníků a představit Fashion TV v HD kvalitě. FTV HD se tak stane opravdovou hvězdou na módním nebi”. FTV HD kanál, který Fashion TV bude vysílat ve vysokém rozlišení, poskytne divákům vynikajíci kvalitu obrazu a zvuku, sytější a přirozenější barvy. FTV HD představí taktéž nové pořady “high lifestyle” a “high fashion” z celého světa. FTV HD bude prezentovat novinky, módní trendy, haute couture módu, ultra moderní a luxusní styl pod slavným heslem “look & feel of ftv” a “I see it first on ftv” společně s nezaměnitelným logem ve tvaru diamantu.

Fashion TV je největší módní médium na světě. Posláním FTV od samotného začátku v roce 1997 je inovace, prezentace a nasledování trendů v módě a audiovizuálních technologiích. HD formát je již 4 roky standartní kvalitou všech FTV video produkcí. Nejdůležitější módní přehlídky z celého světa – Dolce & Gabbana, Roberto Cavalli a Elie Saab byly snímané v HD rozlišení. Každou sezonu FTV vytváří a naživo vysílá více než 20 módních přehlídek v HD kvalitě.

Díky dlouholetým zkušenostem kanálu Fashion TV s HD produkcí, dizajnem, ditribucí a technológií je vysílaní FTV HD předurčeno k úspěchu! Začátek vysílaní FTV HD bude oficiálně slavnostně odstartován na palubě atraktivní FTV mega jachty Black f.diamond, která v těchto dnech kotví v Cannes. Právě tam se totiž bude od 13. do 17. října 2008 konat prestižní mezinárodní filmový a programový veletrh pro televizi, video, kabelové a satelitní společnosti MIPCOM.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).