Hlavní navigace

Fast50: Logos jako jediný sedm let stále roste!

[Tisková zpráva] Praha, 17. října 2007 – Konzultační a technologická společnost Logos se jako jediná ve střední Evropě umístila v žebříčku Deloitte Fast50 sedmkrát po sobě. V žebříčku Fast50 se hodnotí růst obratu za posledních pět let. Společnost Logos za toto období dosáhla růstu 237 procent.

Sdílet

„Tento úspěch jen potvrzuje správnost našeho přístupu k zákazníkům i k zaměstnancům. Pro zákazníky jsme stabilním partnerem, který přináší inovativní podněty pro rozvoj jejich podnikání. Zaměstnancům vytváříme jedinečné prostředí pro jejich práci a rozvoj, dvakrát po sobě jsme získali prestižní titul Progresivní zaměstnavatel roku,“ vysvětlil Pavel Endrle, ředitel konzultační a technologické společnosti Logos.

Mezi nejzajímavější zakázky uplynulého období patří outsourcingové projekty pro eBanku a GE Money. V obou případech se jedná o převzetí odpovědností za správu a rozvoj klíčových bankovních systémů, včetně převzetí zaměstnanců IT oddělení banky.

Na růstu společnosti se však podílí celá řada zajímavých projektů pro finanční instituce a telekomunikační firmy. Největší nárůst byl dosažen v oblasti konzultací a v rovině řešení pro mobilní operátory. Stabilní spoluprací s klíčovými hráči v sektoru bankovnictví a telekomunikací se Logos stal jedním z nejvýznamnějších dodavatelů IT služeb.