Hlavní navigace

Fast50: Společnost Logos se už pět let drží v první desítce

[Tisková zpráva] Praha, 25. října 2006 – Konzultační a technologická společnost Logos, přední český dodavatel IT řešení, byla vyhlášena šestou nejrychleji rostoucí technologickou firmou v České republice v hodnocení Fast50 realizovaném společností Deloitte Czech Republic. V rámci hodnocení účastníků ze zemí celé východní Evropy se umístila na devatenáctém místě. Do žebříčku Fast50 se přitom zařadila po šesté v řadě.

Sdílet

V rámci žebříčku Fast50 se hodnotí růst obratu za posledních pět let. Společnost Logos za období let 2001 až 2006 dosáhla růstu 407 procent. „S výsledkem jsme velice spokojeni. Během posledního hospodářského roku jsme zvýšili obrat na 364 milionů korun při meziročním nárůstu 41,1 procenta. A v tomto tempu růstu nechceme ani do budoucnosti polevit,“ dodal marketingový ředitel společnosti Logos Milan Dědek.

Za růstem obratu leží zejména velké projekty pro finanční instituce a telekomunikační operátory, stejně jako nově získané projekty u nadnárodních společností jako je TESCO nebo DHL. Dlouhodobý růst společnosti Logos umožnil otevřený přístup ke klientům, kdy je prosazována oboustranná dlouhodobá spokojenost nad okamžitý zisk.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).