Hlavní navigace

Fast500: Logos patří k nejrychleji rostoucím firmám v Evropě

[Tisková zpráva] Praha, 1. března 2006 – Konzultační a technologická společnost Logos získala ocenění jako jedna z nejrychleji rostoucích firem v Evropě v hodnocení Fast500 realizovaném společností Deloitte. V rámci hodnocení účastníků se mezi pěti sty renomovanými společnostmi umístila za loňský rok na velmi dobrém 61. místě v celoevropské konkurenci. Hodnocen byl nárůst obratu společnosti za posledních pět let, který dosáhl růstu 1 231 procent. Do žebříčku Fast500 se přitom firma Logos zařadila po čtvrté v řadě.

Sdílet

„Daří se nám každým rokem zvýšit obrat o více než 40 procent. Přitom je u stabilní a rozvinuté společnosti k dosažení takto vysokého tempa růstu zapotřebí mnohem větší úsilí, než když firma staví na zelené louce. Strategie postavená na dlouhodobě udržitelném růstu se ale ukazuje jako správná cesta. Podobným tempem plánujeme růst i v následujících dvou letech,“ komentoval ředitel konzultační a technologické společnosti Logos Pavel Šťovíček.

Za růstem obratu leží zejména velké projekty pro bankovní a finanční sektor – například Českou pojišťovnu, ČSOB, Komerční banku, Živnostenskou banku – a pro telekomunikační firmy jako Eurotel nebo T-Mobile. Dlouhodobý růst společnosti Logos umožnil otevřený přístup ke klientům, kdy je prosazována oboustranná dlouhodobá spolupráce.

Výrazný růst obratu společnosti s sebou přinesl také další rozvoj v oblasti lidských zdrojů. Logos dnes zaměstnává 260 odborníků, což je nárůst o téměř třetinu oproti stejnému období minulého roku.

Deloitte Technology Fast 500 EMEA představuje v tomto regionu nejobjektivnější hodnotící standard, který se zaměřuje na oblast technologií. Byl vytvořen v roce 2000, aby identifikoval úsilí a úspěšnost pěti set nejrychleji rostoucích technologických firem v oblasti Evropy, Blízkého východu a Afriky (EMEA). Hodnotící systém zahrnuje veškeré oblasti technologií: Od internetu po biotechnologie, od medicíny a vědy až po počítače či hardware. Zaměřuje se jak na veřejné, tak i soukromé společnosti. Ocenění, která se v regionu EMEA udělují už pět let, jsou založena na pětiletém průměrném procentuálním růstu obratu hodnocených firem. Detailní informace o vítězích jsou dostupné na www.deloitte.com/fas­t500emea.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).