Hlavní navigace

FastCentrik se stává trojnásobným vítězem Microsoft konference 2009

[Tisková zpráva] FastCentrik, e-shop řešení pro živnostníky a menší společnosti, získal nejvyšší ocenění na Microsoft Worldwide Partner Conference 2009 Awards. Společnost NetDirect s.r.o. se stává partnerem roku pro Střední a Východní Evropu ve třech soutěžních kategoriích.

Sdílet

Worldwide Partner Conference je pravidelné každoroční setkání partnerů společnosti Microsoft. Součástí konference je také vyhlášení vítězných řešení z řad partnerů za uplynulý rok. Společnost NetDirect do soutěže přihlásila své nové řešení FastCentrik, které již obdrželo nejvyšší ocenění v soutěži Microsoft Technology 2009 Awards. FastCentrik byl do WPC09 Awards nominován v šesti soutěžních kategoriích a první cenu partnera roku za Střední a Východní Evropy si NetDirect odnesl v těchto kategoriích:

  • Hosting Solution Partner of the Year
  • Networking Infrastructure Solution Partner of the Year
  • Software-plus-Services Development Partner of the Year

Do celosvětové soutěže, která se tento rok konala v New Orleans, USA, bylo přihlášeno 2000 řešení z celého světa. Konference a soutěž má za úkol vyzdvihnout a zviditelnit kvalitní řešení z oblasti informačních technologií. Ocenění, která společnost NetDirect tento rok získala, jsou důkazem toho, že našim zákazníkům poskytujeme špičkové produkty a servis.

Ing. jan Svoboda, ředitel společnosti, se k vítězství vyjádřil následovně: „Ocenění nás neuvěřitelně potěšilo. Tajně jsme doufali, že se podaří nominaci proměnit alespoň v jedné kategorii. Vítězství ve třech kategoriích pro nás znamená obrovskou satisfakci a věříme, že klienti vnímají náš úspěch jako jasný důkaz kvality našich řešení. Úspěch na takové úrovni s sebou také přináší zodpovědnost. FastCenrik budeme nadále vylepšovat a klientům poskytovat moderní a spolehlivé řešení a služby. “

Více informací o systému FastCentrik můžete najít na www.fastcentrik.cz a www.fastcentrik.sk. Zkrácená verze zprávy pro okamžité otištění ve vašem periodiku (194 znaků): FastCentrik, e-shop řešení pro živnostníky a menší společnosti získal nejvyšší ocenění na Microsoft Worldwide Partner Conference 2009 Awards. Společnost NetDirect s.r.o. se stává partnerem roku pro Střední a Východní Evropu ve třech soutěžních kategoriích.

O společnosti NetDirect s.r.o.
NetDirect s.r.o. patří mezi nejvýznamnější dodavatele e-business aplikací na českém trhu. Několikaletou specializací v oblasti internetového obchodování a neustálým zdokonalováním určujeme jednoznačný domácí standard. Řešení stavíme na vlastních produktech ShopCentrik, FastCentrik a MediaCentrik, což nám poskytuje nezávislost a umožňuje pružné přizpůsobování se novým trendům v oblasti e-commerce.