Hlavní navigace

Favorit Richard ztrácí náskok. Jen pár hlasů jej dělí od ztráty pohádkové výhry!

[Tisková zpráva] Do finále naší trochu jiné reality show Odhalení zbývá posledních pět dní. Již v neděli dostane jedna z goril v pražské zoo magickou výhru dvanáct melounů. O tom, která to bude, rozhodnou pouze diváci a posluchači naší trochu jiné reality show Odhalení.

Sdílet

V minulém týdnu jsme představili všechny naše soutěžící a jejich obhájce. Richarda obhajoval Tomáš Töpfer, Kijivu herečka Simona Stašová, Shindu si vybrala herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková a Kambu si oblíbil zpěvák Daniel Nekonečný.

Hlasování je velmi vyrovnané. Vypadalo to, že Richard je jasným favoritem. V posledních dnech se však situace dramaticky mění. Všechny soutěžící od sebe dělí skutečně jen pár desítek hlasů. Právě vaše sms tedy může rozhodnout o tom, kdo vyhraje 12 melounů. Už máte jasno? Pokud ano, zašlete hlas své oblíbené gorile ve tvaru HRA GR ODPOVĚĎ (A pro Richarda, B pro Kijivu, C pro Shindu a D pro Kambu) na číslo 903 33 06. Cena jedné sms je 6 Kč včetně DPH.

Svým hlasem můžete nejen určit vítěze, ale navíc pomůžete záchraně ohrožených goril ve volné přírodě. Přispět můžete také koupí našich originálních výrobků s logem Odhalení. Kde? V reprezentační prodejně Radioservisu na Vinohradské 12, Praha 2, nebo prostřednictvím e-shopu na www.rozhlas.cz/od­haleni.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).