Hlavní navigace

FAYN je nejpoužívanější službou pro volání přes Internet v ČR mezi firemními zákazníky

[Tisková zpráva] Brno, 30. října 2006 – FAYN (www.fayn.cz) – přední český VoIP operátor– potvrdil svoji pozici nejpoužívanější české VoIP služby mezi firemními zákazníky.

Sdílet

FAYN je podle studie IP telefonie v českých firmách 6/2006 společnosti Digimark (www.digimark.cz) nejpoužívanější českou službou pro volání přes internet mezi českými firemními zákazníky.

Ze studie dále vyplývá, že FAYN je mezi firemními zákazníky jednou z nejznámějších služeb pro úsporné telefonování přes internet v ČR. Vedle bezplatného programu SKYPE nebo telefonování prostřednictvím ICQ nebo MSN zná službu FAYN 22 % dotázaných.

FAYN touto zprávou dementuje svoji tiskovou zprávu ze dne 1. září 2006, ve které nepřesně uvedl, že je nejpoužívanější českou službou pro volání přes internet. Tímto se veřejně omlouvá společnosti Digimark a všem příjemcům zpráv za uvedení v omyl. FAYN touto zprávou upřesňuje, že je nejpoužívanější českou VoIP službou mezi firemními zákazníky.

Studie společnosti Digimark je založena na datech kvantitativního výzkumu z května 2006, jehož se zúčastnilo 2110 respondentů z řad českých firem. Předmětem výzkumu byla témata týkající se současného a budoucího využití IP telefonie v českých firmách a zájmu o hlasové služby a telefonní ústředny ve firmách.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).