Hlavní navigace

Fero Fenič točí pro TV Barrandov

[Tisková zpráva] Tvůrce cyklů GEN, Cestománie a Jak se žije, produkuje pro TV Barrandov cyklus nevšedních lidských příběhů o lásce „České milování“

Sdílet

Režisér, scénárista a producent Fero Fenič, ředitel společnosti Febio a festivalu Febiofest, přijal nabídku TV Barrandov k natočení nevšedních lidských příběhů o lásce s názvem „České milování“. Úvodní díl série se na obrazovce nové digitální televize objeví hned v v první den vysílání, 11. ledna 2009. „Původní název cyklu byl Manželské peklo, pan Fenič nás ale přesvědčil, abychom zvolili poetičtější pojmenování“, uvedl ředitel programu Přemysl Svora.

Febio pro TV Barrandov vyrábí cyklus na klíč a ke spolupráci získalo několik renomovaných režisérů – Olgu Sommerovou, Davida Vondráčka nebo Marcela Pázmana. Dokumentární cyklus o lásce a vášni v partnerských a mezilidských vztazích „České milování“ bude TV Barrandov vysílat každou neděli večer.

„České milování se dotkne mnoha podob lásky a mezilidských vztahů – v den zahájení vysílání půjde o zprostředkovanou lásku, v dalších dílech o lásku, kde si partner změnil pohlaví nebo o lásku mimořádně plodnou. Natáčíme i epizodu o lásce kupované nebo lásce handicapovaných lidí“, představil cyklus ředitel marketingu a PR Janis Sidovský.