Hlavní navigace

Ferrari řídí své výrobní operace s řešením Infor

[Tisková zpráva] PRAHA – 2. února 2011 – Společnost Infor, přední poskytovatel podnikového softwaru s více než 70 000 zákazníky, dnes oznámila, že rozšířila své partnerství se společností Ferrari, která se rozhodla migrovat svůj informační systém postavený na systému Baan IV na nejnovější verzi řešení Infor ERP LN.

Sdílet

Novinky:

  • V roce 1998 společnost Ferrari implementovala ERP systém Baan IV pro podporu svého výrobního závodu s cílem pokrýt hlavní výrobní procesy v oblasti produkce sportovních automobilů, závodních vozů a náhradních dílů.
  • Systém se stal hlavní součástí IT architektury společnosti Ferrari a rozvíjel se po mnoho let dle obchodních požadavků společnosti Ferrari, přičemž byl integrován s dalšími systémy.
  • V červenci 2010 se po několika měsících analýz a hodnocení společnost Ferrari rozhodla migrovat svůj systém Baan IV na nejnovější verzi řešení Infor ERP LN. Projekt migrace bude ukončen během léta 2011.
  • Infor ERP LN je ideální řešení do organizačního prostředí společnosti Ferrari, protože poskytuje dobrou úroveň flexibility a funkcionality, která splňuje potřeby podniku. Řešení je flexibilní a technologicky pokročilé, zaměřené na zvládnutí komplexnosti výroby a obrovského množství specifických úprav vyžadovaných zákazníky. Infor ERP LN zlepšuje procesy a účinnost logistického řetězce na všech výrobních úrovních.
  • Infor ERP LN nabízí široké spektrum funkcionalit, které splňují potřeby projektově zaměřených společností a podniků ze segmentu diskrétní výroby. Řešení poskytuje pružnou podporu ve všech oblastech, od prodeje a nákupu až po výrobu. ERP LN pomáhá získat přehled o celém podniku, automatizovat a řídit procesy a zlepšovat transparentnost strategických informací potřebných k řešení obchodních výzev.
 

Co říká Infor:

„Ferrari je ikonou automobilové výroby, představitel tradičně vysoké kvality a třídy,“ řekl Enza Fumarola, viceprezident prodeje ERP řešení v jižním regionu EMEA. „Převedení podpory výrobních operací na řešení ERP LN a rozšíření partnerství společnosti Infor s Ferrari nám umožní hrát významnou roli při dosahování provozní dokonalosti a růstu prostřednictvím podpory všech výrobních fází – od plánování výroby po řízení procesů, nákladů a kvality.“  

O společnosti Infor 

Infor poskytuje více než 70 000 zá­kazníkům lepší a intenzivnější vztah se svým dodavatelem podnikového softwaru.  Software Infor je možné snadno pořídit, snadno nasadit a jednoduše spravovat. Je vytvořený nikoliv pro revoluční změny ale pro postupný rozvoj. Existuje lepší způsob jak využívat podnikový software, více zjistíte na http://cz.infor­.com.   


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).