Hlavní navigace

Festivalový rozhovor s Basement Jaxx dnes ve Frisbee

[Tisková zpráva] Kdo neviděl, neuvěří. Basement Jaxx doslova vtrhli na česká a slovenská pódia s vynikající koncertní show, ve které ukázali nejen hudební kvalitu, ale i smysl pro humor a Felix Buxton i velkou dávku šílenosti.

Sdílet

Díky nové spolupráci Óčka s T-Music jsme získali do Frisbee rozhovor, který jeho štáb natočil s Basement Jaxx před vystoupením na Rock For People. Felix i Simon v něm jsou o něco klidnější než na pódiu.

Tradiční rozhovor přímo ve studiu Frisbee se ovšem týkal domácí scény. DJ Orbith nám řekl něco víc o svém novém singlu a známý promotér a manažer Pavel Tesař zase prozradil, jak došlo k jeho rozchodu (tentokrát už pouze pracovnímu) s Luccou a jak si představuje budoucí spolupráci s Orbithem. Pochopitelně nemohl zapomenout na svůj festival Hradhouse, vždyť už je o víkendu tady.

I během prázdnin vycházejí novinky a Frisbee je tu samozřejmě od toho, aby vám je zprostředkovalo. Zvlášť když se jedná o Groove Armadu a další track z její nového alba. Video k singlu Song 4 Mutya možná není tak povedené jako králičí sexuální běsnění v Get Down, ale už jenom kvůli zpěvačce Mutyi ho stojí za to vidět. O další klipy se postarali Chemical Brothers (ve Frisbee můžete vyhrát jejich nové album!), Kosheen nebo Chicane, o jehož novém albu bude také řeč. To všechno a spousta dalšího na vás čeká ve čtvrtek 9. srpna 2007 ve 22:00 na Óčku.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).