Hlavní navigace

Největší světový SMS-platební platforma Fortumo.com nyní nabízí své služby v České republice

[Tisková zpráva] Fortumo.com, oblíbená webové platební platforma přes internet, dnes oznámila podnikatelům v Evropě a Asii, že otevřela své služby v České republice. Fortumo umožňuje každému vytvořit si vlastní SMS službu do 5 minut, aniž by museli mít žádné technické znalosti.

Sdílet

„Typické Fortumo uživatel internetu je podnikatel, který provozuje webovou stránku nebo portál, ale zároveň rozhlasové stanice, místní noviny a reklamní agenturu.“ říká generální ředitel Fortumo Rain Rannu.

Nyní se Fortumo provozuje v Pobaltí, severní a východní Evropě a jihovýchodní Asii. Nová expanze dává majitelům webových stránek a společnostem možnosti, aby rozšířily své podnikání dále do některé z nejrychleji rostoucích trhů na obou kontinentech.

„Vidíme velký potenciál v České republice díky své dobře rozvinutému mobilnímu trhu a ustálených ekonomických trendů, což je důvod, proč je zajímavý i pro české internetové podnikatele,“ říká ředitel marketingu Martin Koppel. „Během následujících měsíců jsme otevření několika dalším atraktivním trhům v regionu.“

Lidé si mohou vytvořit SMS-služby bez jakéhokoli technického zázemí. SMS-info, SMS-kampaně a SMS-chat jsou služby zaměřeny na uživatelé bez jakýchkoliv technických znalostí, zatímco Premium SMS a SMS-připojení umožňuje poskytovatelům služeb mít prospěch ve více zemích, flexibilní uživatelské rozhraní a konkurenční příjmy.

Fortumo je k dispozici na http://fortumo.cz bez jakéhokoli instalace či měsíčních poplatků.