Hlavní navigace

FG Forrest dodavatelem webového řešení společnosti ŠKODA JS

[Tisková zpráva] Ve výběrovém řízení na dodavatele nového webového řešení pro společnost ŠKODA JS a.s. zvítězila internetová agentura FG Forrest. Podle vyjádření marketingového vedení ŠKODA JS předložil FG Forrest po všech stránkách nejlepší nabídku.

Sdílet

FG Forrest prezentoval návrh kompletního řešení nové webové prezentace na základě důkladných analýz souvisejících s aktuálním stavem webu, konkurencí, předpokládaným vývojem a trendy současného internetu. Dalším důležitým prvkem je pak všestrannost redakčního systému Edee CMS pro zajištění jednoduché správy nových stránek. Edee CMS je vlastním produktem FG Forrest, který lze velmi univerzálně přizpůsobit nárokům jakéhokoliv webu.

Nová podoba zohlední a bude respektovat tvář korporátního webu velké společnosti, její charakter, specifický obor činnosti a zejména dlouholetou tradici působení na poli jaderné energetiky. Adaptaci na nové trendy internetu a jeho možnosti podtrhuje i současné heslo společnosti ŠKODA JS: Jsme připraveni na jadernou renesanci.

Spuštění nového projektu je plánováno na závěrečné čtvrtletí roku 2009.

FG Forrest, a.s., působí na trhu od roku 1996. Svým klientům pomáhá plnit firemní cíle efektivním využitím elektronických médií, zejména v oblasti webových řešení a on-line marketingu. Kreativně kombinuje potenciál informačních technologií a marketingový přístup, mimo jiné v rámci projektů pro Kancelář prezidenta republiky, Komerční banku, T-Mobile nebo Skupinu ČEZ.

ŠKODA JS a.s. se již padesát let zabývá inženýringem, výrobou komponent a servisem pro jadernou energetiku. V průběhu tohoto období získala rozsáhlé zkušenosti a stala se spolehlivým dodavatelem investičních celků a zařízení pro jaderné elektrárny v celém světě.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).