Hlavní navigace

FG Forrest představí Edeeho, vlastní autorské CMS

[Tisková zpráva] Edee CMS, redakční systém společnosti FG Forrest, se dočkal vlastní online prezentace. Redakční systém prověřený množstvím internetových řešení významných klientů se představí nejen odborné veřejnosti a potencionálním uživatelům.

Sdílet

Redakční systém Edee CMS, doposud představovaný v rámci webu www.fg.cz , od nynějška prezentuje svoje výhody a vlastnosti na vlastním webu. Stručně, přehledně a graficky názorně vydefinované přednosti redakčního systému Edee nalezne potencionální zájemce, stávající uživatel i odborná veřejnost na adrese www.edee-cms.cz.

Zájem klientů, pozvánky do tendrů a požadavky na osobní setkání a prezentaci Edeeho vyvolal potřebu Forrestů dát Edeemu tvář a komunikovat jeho charakter v rámci stránky, která bude zajímavější a informačně bohatší než pouhý produktový list.

Web vznikal s prioritou jasně a účelně sdělit cílovým skupinám přednosti Edeeho coby redakčního systému, na kterém je postavena široká řada projektů významných klientů společnosti FG Forrest. Změnou oproti ostatním projektům je fakt, že tentokrát byli Forresti klientem sami sobě. Celý realizační tým tvořil web pro Edeeho – produkt, který důvěrně znají a někteří z nich s ním denně pracují. A co víc, přiznávají, že ho mají rádi. Tím směrem se tedy ubíral návrh, koncept i grafika, která podtrhuje hravost a emoce; texty s důrazem na přesnost sdělení a jednoduchá struktura se snadnou orientací.

Pro maximální představu všech zástupců jednotlivých cílových skupin jsou informace na webu pomyslně rozděleny na technické a marketingové.

Sekce Edee v praxi, která se bude nadále rozrůstat o nové příspěvky, obsahuje praktickou komentovanou ukázku reálného vložení textu na web pomocí Edeeho. Uživatel má tedy možnost spatřit skutečné prostředí Edee CMS a základní práci s ním.

Web Edeeho má informovat a představit redakční systém, který svými funkcemi, robustností, technickým řešením a úspěšně dokončenými projekty rozhodně nepatří mezi začátečníky. Jde doslova o prověřený redakční systém – nástroj pro vývoj a správu rozsáhlých webových řešení, intranetů a e-shopů.

FG Forrest, a.s., je internetovou agenturou založenou v roce 1996. Poskytuje kompletní internetová a intranetová řešení od analýzy, návrhu designu až po produkci a servis svěřených projektů v kombinaci s efektivním online marketingem a kreativním přístupem. Souběžně vyvíjí vlastní systém pro správu obsahu webů Edee CMS. Podpis FG Forrest lze nalézt například na projektech pro Skupinu ČEZ, Kancelář prezidenta republiky, Komerční banku, Lagardère Active ČR, McDonald´s nebo PPF.