Hlavní navigace

Filip Blažek chodí s Otakarem Brouskem, už zítra se představí v Ulici!

[Tisková zpráva] Už zítra se představí Otakar Brousek, alias Jiří Kreuzer ml., nejen divákům seriálu TV Nova Ulice, ale také přátelům a blízkým svého přítele Martina Havránka v podání herce Filipa Blažka.

Sdílet

Praha, 18. října 2011 – Už zítra se představí Jiří Kreuzer mladší (Otakar Brousek) nejbližším přátelům a blízkým svého partnera Martina, kterého představuje herec Filip Blažek. Jak bude reagovat kamarádka Jiřího kadeřnice Simča (Pavla Tomicová), když jí Martin s Jirkou prozradí, že tvoří pár? Počáteční rozpaky vystřídá během několika vteřin přátelské porozumění Simoně vlastní. A jak bude reagovat na tuto novinku paní Bláhová (Jana Altmanová)? „Kupodivu“ o poznání rozdílněji než její dcera!

Jiří Kreuzer ml. se s Martinem Havránkem seznámil na podnikovém večírku. Martin je typický extrovert, je velmi živý, sympatický a společenský člověk. Přestože je gay, nepůsobí nijak zženštile. Nad Jiřím drží ochranou ruku. Ještě v průběhu studií měl vztah s dívkou, kterou nechtěně přivedl do jiného stavu. Mladý manželský pár, kterému se narodila dcera Markéta, vydržel pohromadě napříč všem okolnostem celých dvanáct let, poté se Martin zamiloval do kolegy z dabingu a od rodiny odešel.

Divadelní, seriálový a filmový herec Filip Blažek je absolventem pražské konzervatoře, diváci ho jistě znají mimo jiné například z filmů Andělská tvář, Duše jako kaviár a mnoha dalších. Na divadelních prknech Filipa Blažka můžeme vidět třeba ve hrách Vše o mužích, Do naha!, Včera tě zabiju nebo v novém rodinném vánočním muzikálu Vánoční zázrak.