Hlavní navigace

Film+ od 1. března obohatí nabídku Skylinku

[Tisková zpráva] Satelitní operátor Skylink již od 1. března zařadí do své programové nabídky filmový kanál Film+. Distribuci tohoto filmového kanálu zajišťuje pro Českou a Slovenskou republiku společnost IKO TV Central Europe. Satelitní platforma Skylink a mediální společnost IKO TV Central Europe tímto společným krokem reagují na neustále rostoucí zájem diváků o kvalitní filmové počiny z dílen domácích a světových filmařů.

Sdílet

Od 1. března 2012 budou mít další čeští a slovenští milovníci filmů všech žánrů možnost sledovat hvězdy filmového nebe prostřednictvím filmového kanálu Film+. Film+ je filmový kanál vysílaný v českém jazyce, který již sedm let, 24 hodin denně, sedm dní v týdnu, přináší filmovým divákům do pohodlí jejich domovů výběr z toho nejlepšího z celosvětové a domácí filmové tvorby. Diváckou oblibu televizního kanálu Film+ potvrzují i výsledky z oficiálních měření společnosti Mediasearch. Kupříkladu v druhém týdnu tohoto roku se podíl sledovanosti v cílové skupině M18–49 u vybraných titulů, dotkl hranice 15%. V týdnech 6. – 8., se vybrané tituly pohybovaly v rozmezí mezi 6 až 8% podílu sledovanosti v dané cílové skupině.

„Nejen vyrovnaná čísla sledovanosti a nesporná kvalita kontentu vedla k přijetí filmového kanálu Film+ do naší programové nabídky. Výrazným popudem k uzavření této dohody byl především aktivní zájem diváků o tento filmový kanál, který pravidelně vyjadřují v diskusních fórech a na sociálních sítích. Zařazení filmového kanálu Film+ do naší nabídky považuji za další výrazný krok vstříc požadavkům našich předplatitelů.“ řekl Ing. Jaromír Glisník, člen představenstva společnosti TradeTec, která satelitní platformu Skylink provozuje.

Portfolio společnosti IKO Cable Central Europe na českém a slovenském trhu, tvoří kromě kanálů vlastní produkce Film+ a Fishing&Hunting, také programy z portfolia MTV Networks International. Plně lokalizované dětské kanály Nickelodeon, NickelodeonHD, Nick Jr. a šest hudebních programů VH1, VH1 Classic, MTV Rocks, MTV Hits, MTV Dance a také první mezinárodní hudební kanál z nabídky MTVNI vysílaný v HD kvalitě – MTLiveHD.

„Spolupráce se satelitní platformou Skylink se datuje od roku 2010, kdy zařadila do svého portfolia divácky úspěšný projekt Fishing and Hunting. Roku 2011 došlo k dohodě o zařazení hudebního kanálu MTVLiveHD. Tento rok byla podepsána dohoda o rozšíření portfolia Skylinku o filmový kanál Film+, kterou považuji nejen za úspěšný obchodní krok a prohloubení spolupráce s významným hráčem na trhu, ale v první řadě za jasný signál toho, že poskytovatelé placených televizí při výběru televizních kanálů pro svá portfolia, reagují na podněty a přání ze strany předplatitelů.“ uvedla Erika Luzsicza, managing director IKO pro Českou republiku a Slovensko.

„Dotkněte se filmových hvězd z pohodlí vašeho domova prostřednictvím nejsnazší cesty ke hvězdám, sledováním filmového kanálu Film+.“ uzavřela Erika Luzsicza.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).