Hlavní navigace

Filmový kanál MGM vás zve na červený koberec

[Tisková zpráva] Staňte se součástí Hollywoodu

Sdílet

PRAHA, 14. 7. 2010 – Kabelová stanice MGM Channel uvádí nový exkluzivní pořad z hollywoodského světa před i za kamerou. Big Screen bere diváka přímo na červený koberec slávy a přenáší jej tak do snového světa filmu. Divák se ale díky Big Screen nenechá ukolébat hvězdnými manýry, nahlédne totiž i za scénu a prožije s hvězdami jejich reálný svět. Pořad bude představovat také nejnovější filmové novinky v kinech a na DVD. Jako zpestření vtáhne diváky na speciální akce, například na oslavy narozenin velkých celebrit. Nový pořad má svoji premiéru již tuto sobotu, 17. července 2010 ve 20.15.

Hollywood, tak jak ho prezentuje kabelová stanice MGM, je svět sám pro sebe, nyní tvrdší, drsnější a přímější. A to zejména díky novému trháku Twilight: Eclipse a jeho populárním představitelům. V prvním dílu Big Screen hrdinové Twilight ságy přiznávají, že fanoušků neustále přibývá, především mužské populace. Robert Pattinson zase odhaluje tajemství poslední knihy Náhlý úsvit, která se začíná natáčet. „Ve filmu se Kristen Stewart stane matkou a také upírem. Myslím si, že bude jednoho dne hodně naštvaná, že takhle musí žít.“ dodává Pattinson a směje se, když si vzpomene, jak dřív říkával, že by si takovou knihu o upírech nikdy nekoupil.

Stanice MGM bude prostřednictvím Big Screen přinášet velké i malé zprávy. Divák se například seznámí s populární hvězdou Zoe Saldanovou, známou z trháků Star Treck a Avatar, nebo se vydá do kina na bláznivou jízdu s Knight and Day (Rytíř a den) s Tomem Cruisem a Cameron Diazovou. I když Gael Garcia Bernal v novém romantickém filmu Letters to Julliet (Dopisy Julii) říká: „Tam je tohle pro všechny, ale někdy to vyjde a někdy ne. To znáte.“, tak s Big Screen na MGM to vyjde vždycky.

Filmová stanice MGM je na českém trhu dostupná u všech klíčových operátorů (UPC, Skylink apod.). Na českém i slovenském ji zastupuje společnost Chello Central Europe.