Hlavní navigace

Filmy z produkce Ondřeje Trojana na Topfun

[Tisková zpráva] Internetová videopůjčovna Topfun ve spolupráci s Filmovou a televizní společností Total Help Art T.H.A,. s.r.o. Přináší uživatelům Topfun skvělé české filmy. T.H.A., kterou zastupuje mimo jiné Ondřej Trojan produkovala několik velice úspěšných celovečerních filmů, mezi něž patří například Pelíšky, Musíme si pomáhat, Pupendo, Želary, Kruté radosti, Horem Pádem, Kráska v nesnázích, Medvídek, Umě dobrý nebo Film El Paso.

Sdílet

Právě film El Paso, ve kterém hrají například Irena Horvátová, Linda Rybová, David Prachař bude mít v ČR s SK internetovou premiéru právě na Topfun. Film El Paso byl 19.3.2009 uveden v kinech a doposud nebyl vydán na DVD. Příznivci dramatu budou mít jedinečnou příležitost si tento film shlédnout již od 48.týdne právě na službě Topfun.

Český divák je obecně znám jako velký příznivec lokální tvorby a tak bezesporu všichni uvítají herecké výkony herců jako je Anna Geislerová, Jiří Macháček, Ivan Trojan, Tatiana Vilhelmová, Klára Issová, Jiří Menzel, Zuzana Fialová, Bolek Polívka, Jiří Schmitzer a spousty dalších našich velikánů dnešní doby.

Současně s uvedením filmů z produkce Ondřeje Trojana Topfun nasadil novou grafickou podobu svých stránek. Změny jsou znatelné především ve zjednodušení a zpřehlednění služby. Stránky včetně loga jsou inovovány. Noví uživatelé získají možnost sledovat filmy z nabídky Topfun bez nutnosti registrace a to pomocí jednorázových SMS premium.

Topfun v návaznosti na připravované nasazení filmů majors studií nyní dojednává několik strategických partnerství u největších TV stanic a internetových portálů. Předmětem strategických partnerství je masivní marketingová podpora služby Topfun zaměřená na filmové novinky majors studií.

Služba Topfun je dostupná v teritoriu ČR a SK a v současné době registruje více jak 30.000 uživatelů.

Filmy z nabídky Topfun je možné stahovat i díky různým akcím a strategickým partnetsvím, jako je například spolupráce se společností Hame a právě probíhající soutěží značky Otma www.otma.cz či za věrnostní body produktů Coca Cola a věrnostního programu MyCokeZone.

Portál www.topfun.cz má v současné době nejbohatší filmovou nabídku titulů širokého spektra žánrů a svým uživatelům nabízí nejvíce možností platebních metod (PaySec, PayPay, SuperCash převod z účtu na účet, platební kartou, Premium SMS ). Se společností DIVIDA na projektu Topfun.cz spolupracují také Bontonfilm, Česká televize, Pragofilm, Bebe TV, Mido film, Národní filmový archiv, Fishstone, T.H.A., Toplimit a mnoho dalších.

Mezi poslední filmové novinky patří například snímek Kozí příběh – pověsti staré Prahy, Sněženky a machři po 25 letech, nebo připravovaný Oscarový film Milionář z chatrče.

Topfun postupně přechází z beta provozu na ostrý provoz. Součástí těchto kroků je také významné rozšiřování filmové nabídky a nasazování filmů majors studií, čimž se Topfun stane plnohodnotnou internetovou videopůjčovnou. Díky stále se zvyšující rychlosti připojení internetu se služba stahování videí stává čím dál víc populární. Kvalita obrazu a zvuku je téměř srovnatelná s kvalitou pozemního televizního vysílání. Obsluha je velice jednoduchá. Filmy lze sledovat jak na PC či laptopech, tak i na velkých LCD a plazmových TV pomocí jednoduchého propojení PC a TV.