Hlavní navigace

Finále akce Hejbejte se s Hankou a Novou se blíží

[Tisková zpráva] O víkendu 8. a 9. listopadu vyvrcholí závody v AC Sparta Praha (Nad Královskou oborou 51, Praha 7), celoroční charitativní projekt „Hejbejte se s Hankou a Novou“ cvičitelky Hanky Kynychové a občanského sdružení Dětské domovy v pohybu. TV NOVA je již druhým rokem generálním a hlavním mediálním partnerem této sportovní akce.

Sdílet

Praha 4. listopadu 2008 – Více než 500 dětí z 33 dětských domovů celé ČR předvede tento víkend vše, co se naučily během roku od cvičitelů. Soutěžit se bude nejen ve sportovních a tanečních disciplínách, jako jsou aerobik, hip hop, orientální tance, ale i ve zpěvu a hře na hudební nástroje.

Patroni jednotlivých týmů – známé osobnosti TV NOVA – Markéta Fialová, Karel Voříšek, Adéla Gondíková, Dalibor Gondík, Tomáš Krejčíř, Josef Pejchal, Patricie Solaříková, Jakub Štáfek, Lucie Pernetová, Pavlína Danková, Pavlína Wolfová, Michal Jančařík, Tomáš Hauptvogel, Tomáš Kraus a další přijdou podpořit své svěřence.

„Chtěla jsem, aby se aerobní sport dostal do dětských domovů a stal se pro děti naprosto běžnou samozřejmostí, jednou z možností výběru zájmových kroužků, jako je tomu u dětí v normálním životě. Chtěla jsem jim ale také ukázat, že úspěch není jen procházka růžovým sadem, tak jak to znají ze seriálů, ale že přijde až po tvrdé, intenzivní práci a tréninku,“ říká cvičitelka Hanka Kynychová. Akce je určena široké veřejnosti. Vstupné je dobrovolné, minimálně však 50 Kč. Výtěžek dostane dětský domov vítězného družstva.

Hejbejte se s Hankou a Novou: 8. a 9. listopadu 2008, vždy od 13 hodin (předpokládaný konec v 18 hodin) v AC Sparta Praha, Nad Královskou oborou 51, Praha 7.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).