Hlavní navigace

Finále internetové soutěže s Okresním přeborem již tuto neděli

[Tisková zpráva] Finálovým fotbalovým utkáním s týmem Slavoj Houslice vyvrcholí v neděli 24. října 2010 internetová soutěž s Okresním přeborem, původním seriálem TV Nova z prostředí venkovského fotbalu. O částku 50 000 Kč se v něm utkají tři amatérská mužstva, jejichž soutěžní videa z klubového života se návštěvníkům webových stránek Okresního přeboru líbila nejvíc. Chybět samozřejmě nebudou hvězdy Okresního přeboru, např. David Novotný, Leoš Noha či Ladislav Hampl.

Sdílet

Praha 21. října 2010 – Fanoušci Okresního přeboru, kteří svůj oblíbený seriál sledují také na jeho internetových stránkách, vybírali v minulých týdnech nejlepší videa ze života amatérských fotbalových týmů, jež tam do soutěže o 50 000 korun zasílaly jejich kluby. Návštěvníkům webu se nejvíc líbily medailonky AFK Hořín (okres Mělník), TJ Sokol Plzeň-Lhota a Sparta Sulkov u Plzně, a svými hlasy je poslali do finálového klání.

O vítěznou cenu se všichni utkají v neděli 24. října 2010 od 14 hodin na hřišti SK Meteor Kačerov v Praze – Braníku. Kromě boje o 50 tisíc korun si pak každý tým nad rámec finále také zahraje bonusový zápas proti hvězdnému týmu TV Nova, složenému z protagonistů seriálu Okresní přebor. Na hřišti tak proti hráčům tří amatérských fotbalových klubů nastoupí např. David Novotný, Leoš Noha, Ladislav Hampl, Jiří Petříš, Martin Bao Doan Gia, Petr Růžička či Karel Čech.

Více na www.nova.cz/o­kresniprebor