Hlavní navigace

FINÁLE JEDENÁCTKY ROKU ZAHÁJÍ ANTONÍN PANENKA

[Tisková zpráva] Velká soutěž Českého rozhlasu Region pro všechny amatérské fotbalové kluby ze středních Čech vyvrcholí v neděli 28. června 2009 ve Voticích finálovým turnajem. V něm nastoupí čtyři týmy - FK Soběhrdy, Sokol Jestřabí Lhota, TJ Bystřice a FK Dymokury. Právě tato čtveřice středočeských klubů totiž obdržela nejvíce SMS hlasů od svých příznivců.

Sdílet

Hrát se bude o hlavní výhru v podobě kompletní sady dresů a 10 sudů piva, zkrátka nepřijdou ani poražení, pro všechny týmy jsou připraveny ceny obsahující fotbalové vybavení.

Finálový turnaj se uskuteční na hřišti SK Marila Votice. Diváci se mohou těšit na celkem tři zápasy, které určí držitele titulu Jedenáctka roku – v tom prvním se od 9 hodin proti sobě postaví týmy Soběhrd a Dymokur, ve druhém, který začíná v 11 hodin, změří síly Jestřabí Lhota s Bystřicí. Vítězové těchto zápasů se potom od druhé hodiny odpolední utkají o titul Jedenáctka roku a hlavní výhru.

Slavnostního výkopu finálového utkání se ujme legendární fotbalový internacionál Antonín Panenka.

Celým dnem bude diváky provázet moderátor Patrik Rozehnal, připraveny jsou autogramiády Jana Rosáka a Antonína Panenky, o hudební doprovod se postará country kapela Eldorado.

Soutěž Jedenáctka roku připravil Český rozhlas Region pro všechny středočeské amatérské fotbalové kluby. Od října 2008 do června 2009 se každý pátek posluchačům postupně představilo 35 klubů, které se do soutěže přihlásily a byly vylosovány. Po odvysílání jejich medailonku měli příznivci vždy týden na posílání SMS hlasů. Do soutěže celkem přišlo 11 522 platných hlasů, vítězný tým FK Soběhrdy jich získal 1824.

Kompletní výsledky hlasování v soutěži Jedenáctka roku a medailonky všech vylosovaných týmů najdete na www.jedenactka­roku.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).