Hlavní navigace

Finále projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou a Novou již tuto sobotu

[Tisková zpráva] Více než 300 dětí z dětských domovů na chvíli zapomenou s podporou oblíbených tváří TV Nova na každodenní starosti, když v sobotu 7. listopadu v Kongresovém centru Praha předvedou své sportovní a taneční dovednosti ve finále celoročního charitativního projektu „Hejbejte se a zpívejte s Hankou a Novou“, který společně pořádají televize Nova a občanské sdružení Dětské domovy v pohybu. TV Nova je zároveň jeho generálním partnerem, internetové portály TV Nova nova.cz a tn.cz jsou hlavními mediálními partnery.

Sdílet

Praha 4. listopadu 2009 – Finále 2. ročníku tohoto charitativního, sportovně hudebního projektu se zúčastní 325 dětí z 28 dětských domovů celé ČR, mj. z Plzně, Chebu, Ústí nad Labem, Humpolce, Kašperských hor, Kroměříže, Zlína, Čeladné a dalších. Soutěžící předvedou veřejnosti i sobě navzájem vše, co se naučili během uplynulého roku, kdy nacvičovali s Hankou Kynychovou a jejím týmem sestavy aerobiku, hip hopu, břišních tanců a od letoška nově i sestavy v kategorii muzikál. Ty s nimi trénovaly někdejší finalistky soutěže Česko hledá SuperStar Míša Nosková a Leona Černá a finalistka X-Factoru Tereza Zelinková. Míša Nosková navíc ještě zazpívá v doprovodném programu a spolu s ní vystoupí i další dva hosté, zpěváci Ondřej Ruml, stříbrný finalista X-Factoru a Zbyněk Drda, vítěz 3. řady SuperStar.

Každý z 28 finálových týmů má svého patrona – známou tvář z oblíbených pořadů televize Nova, který družstvo podporuje a povede do soutěže. Letos to jsou mj. Lucie Benešová, Ondřej Pavelka, Markéta Fialová, Karel Voříšek, Kristina Kloubková, Michaela Ochotská, Tomáš Krejčíř, Václav Tittelbach, Ivana Jirešová, Jiří Babica a další.

Všichni účastníci finále získají za své výkony hodnotné ceny. Nejúspěšnějšímu dětskému domovu bude navíc předán výtěžek ze vstupného. Akce je určena široké veřejnosti, začíná v 11 hodin, výsledky budou vyhlášeny v 19.15 hodin. Den plný zdravého soutěžení, ale i doprovodného programu moderuje Honza Musil. Bližší informace na www.nova.cz.

Hejbejte se a zpívejte s Hankou a Novou: 7. listopadu 2009, od 11 hodin v Kongresovém centru Praha.