Hlavní navigace

Do finále soutěže Microsoft Partner of the Year se i letos probojovala česká firma

[Tisková zpráva] Společnost DAQUAS patří mezi celosvětově nejinovativnější partnery společnosti Microsoft

Sdílet

Praha, 24. června 2009 – Microsoft dnes oznámil výsledky soutěže Microsoft Partner of the Year 2009, prostřednictvím které každoročně oceňuje partnery, kteří svým zákazníkům za minulý rok nabídli ta nejpřínosnější technologická řešení. Českou republiku již počtvrté v celosvětovém finále reprezentovala společnost DAQUAS, která se svým projektem V.I.P. (Value – Inspiration – Partnership) obsadila v kategorii Licenční řešení první místo.

Podstatou vítězného řešení V.I.P. je propojení zkušeností českých odborníků na licenční problematiku, implementaci serverových řešení Exchange a Windows Server, specialistů na ERP systémy, Sjednocenou komunikaci a další služby, které si dnešní trh žádá. Zákazník tak prostřednictvím této vzájemné spolupráce získává komplexní informace, rady, služby a odpovědi na všechny otázky spojené s nejnovějšími informačními technologiemi.

„Letošní cena je nejvyšším uznáním a odměnou za 18 let intenzivní práce, vytrvalé studium licenčních zapeklitostí a za důslednou starost o skutečně poctivé řešení potřeb našich klientů. Zároveň oceňuje i sílu naší vize a vůle ke spolupráci s dalšími partnery, kteří jsou podobně jako my opravdovými odborníky. Pouze dlouhodobá spolupráce totiž přináší znamenitý výsledek, na který můžeme být pyšní,“ hodnotí úspěch Darina Vodrážková, generální ředitelka společnosti DAQUAS.

„DAQUAS využil nejmodernějších technologií orientovaných na zákazníka a nabídl řešení v konceptu Software plus Služby (S+S), aby svým zákazníkům umožnil vyšší pružnost při jejich nákupech. V Microsoftu jsme pyšní, že se právě DAQUAS stal partnerem roku v kategorii Licenční řešení,“ hodnotí vítězství společnosti DAQUAS Miroslav Král, ředitel pro sektor malých a středních firem, Microsoft.

V rámci soutěže Microsoft Partner of the Year porota vybírala z téměř 2000 řešení rozdělených do 68 kategorií. Vítězové a finalisté budou slavnostně oceněni v průběhu výroční konference Microsoft Worldwide Partner Conference 2009, která proběhne 13. – 16. července v New Orleans a jako každoročně partnerům přinese novinky a praktické tipy z oblasti IT, podnikových strategií, vedení lidí a marketingu. Kompletní seznam 68 kategorií, včetně jejich podrobného popisu, je ke stažení na http://www.mi­crosoft.com/pres­spass/events/wwpc/de­fault.aspx.

O společnosti DAQUAS
“DAQUAS – příjemné rozhraní mezi člověkem a jeho softwarem”, toto krédo nejlépe vystihuje činnost společnosti založené v roce 1991, která je partnerem předních výrobců softwaru a několika desítek tisíců tuzemských zákazníků. Více informací je k dispozici na www.daquas.cz.

O společnosti Microsoft
Společnost Microsoft (nasdaq „MSFT“) byla založena v roce 1975 a je světovým lídrem v poskytování softwaru, služeb a řešení, které pomáhají lidem a firmám po celém světě plně realizovat jejich potenciál.