Hlavní navigace

Finále Stanley Cupu na Galaxii sport

[Tisková zpráva] Vrchol letošní sezony kanadsko-americké NHL je tady! Bohužel poprvé od roku 1998 se ve finále Stanley Cup neobjeví žádný český hokejista, ale jisté však je, že vítězem play-off 2007 bude tým, který se ještě nikdy neprobojoval do finále.

Sdílet

V Hradci Králové 25. května 2007 – Sáhnout si na Stanleyův pohár je snem snad každého hokejisty, ale cesta k němu je velmi dlouhá a strnitá a většinou tento sen zůstává nesplněný. Ne však pro letošní finalisty, hráče týmů Anaheim Ducks a Ottawa Senators, kteří se již toto pondělí 28. května utkají o to, kdo nakonec zvedne slavný pohár nad hlavu.

Hráči Ottawy v čele s útokem Dany Heatley – Jason Spezza – Daniel Alfredsson skvěle zvládají ofenzívu, zbytek týmu zdatně sekunduje a gólman Ray Emery je jasnou týmovou jedničkou. Tým Anaheimu se ve finálových bojích bude spoléhat především na dvojici skvělých obránců Chrise Prongera a Scotta Niedermayera a gólmana J.S.Giuera, který se pyšní 93 procentní úspěšností. Který z týmů lépe zvládne letošní finále Stanley Cupu? To zjistíme nejdéle 11. června, kdy bude na pořadu možný sedmý zápas celé série.

V noci z pondělí 28. na úterý 29. května v 02:00 hodin sledujte na Galaxii sport úvodní utkání finále Stanley Cupu 2007 mezi týmy Anaheimu a Ottawy.