Hlavní navigace

Finalisté SuperStar Martin Chodúr a Miro Šmajda zamíří do svých měst

[Tisková zpráva] Česko Slovenská SuperStar směřuje k rozhodujícímu duelu, ve kterém se již v neděli 20. prosince ve 20 hodin utkají Martin Chodúr a Miro Šmajda. Zájem diváků o SuperStar s blížícím se finálovým kolem ještě roste. Včerejší rozhodnutí, ve kterém nejsledovanější pěveckou soutěž opustila poslední dívka Dominika Stará, bylo od začátku soutěže v cílové skupině 15-54 nejúspěšnější z hlediska ratingu (rat. - 23,1%). Celkem včerejší pořad sledovalo 2 169 tisíc diváků starších 15 let.

Sdílet

Praha 15. prosince 2009 – Oba finalisty čeká v posledním finálovém týdnu náročný program. Nejprve se již dnes v 17 hodin představí s ostatními finalisty na autogramiádě v Teplicích, poté se každý vydá na cestu do svého domovského města.

Martin Chodúr se ve středu vydá do Ostravy, kde postupně navštíví školu, rodiče a absolvuje rozhovor v rádiu. Ve 14.30 hodin vystoupí u obchodního centra v Grmelově ulici, a poté bude následovat jeho autogramiáda. Obdobný program čeká ve čtvrtek i Mira Šmajdu, který se vypraví na východ Slovenska do rodných Košic.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).