Hlavní navigace

Finalisté SuperStar znovu společně na pódiu!

[Tisková zpráva] Za účasti všech dvanácti finalistů nedávno skončené pěvecké soutěže Česko Slovenská Superstar se v sobotu 16. ledna uskuteční v pražské O2 aréně velkolepý SuperKoncert. Spolupořadatelem této akce, která začíná v 17 hodin, je TV Nova.

Sdílet

Praha 8. ledna 2010 – Jedinečnou možnost spatřit pohromadě všech dvanáct finalistů nedávno skončené pěvecké soutěže Česko Slovenská SuperStar a slyšet je zpívat naživo budou mít návštěvníci velkolepého SuperKoncertu. Konat se bude v sobotu 16. ledna od 17 hodin v pražské O2 aréně.

Na jevišti to roztočí vítěz Česko Slovenské Superstar Martin Chodúr, první finalista Miro Šmajda a další finalisté – Dominika Stará, Jan Bendig, Monika Bagárová, Denis Lacho, Ben Cristovao, Leona Šenková, Markéta Konvičková, Paulina Ištvancová, Nikoleta Balogová a Thomas Puskailer. Zazpívají písničky světových pěveckých es a kapel, mj. hity Toma Jonese, Madonny, Guns´n´Roses, Deep Purple, Kim Wild, Beyoncé Knowles, Lennyho Kravitze, Michaela Jacksona, Pink i Rihanny. Třešničkou na dortu pak bude společné vystoupení všech finalistů s písní Příběh nekončí.

Informace o koncertu a možnostech zakoupení vstupenek, jejichž cena se pohybuje od 390 do 590 korun, naleznou zájemci o koncert na www.nova.cz/su­perstar. Na těchto stránkách se také zájemci dozvědí vše o soutěži, v níž lze vyhrát vstupenky na koncert..

Kromě soutěže o vstupenky na koncert je pro fanoušky připraven ještě bonus navíc. Každý, kdo vlastní vstupenku, může zaslat soutěžní email se svým jménem a příjmením, adresou, telefonickým kontaktem a číslem vstupenky na adresu: superkoncert@no­va.cz (s každou vstupenkou lze soutěžit jen jednou, v opačném případě bude následovat vyloučení). Dvanáct šťastných vylosovaných se bude moci po koncertu se všemi finalisty setkat osobně. Losování proběhne ve Snídani s Novou v pátek 15. ledna. Herní řád a informace k soutěži budou od 9. ledna k dispozici na www.nova.cz/su­perstar.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).