Hlavní navigace

Finalisty Česko Slovenské SuperStar přivítaly v Brně tisíce lidí

[Tisková zpráva] Finalisté Česko Slovenské SuperStar se včera představili fanouškům v brněnské Olympii. Na pódiu přímo v nákupním centru zazpíval každý jednu píseň a minikoncert zakončil společný hit Příběh nekončí, který si se soutěžícími spontánně zazpívali i jejich fanoušci. Jako vyslanci Nadace Nova navštívila šestice aktuálních finalistů v doprovodu moderátora Česko Slovenské SuperStar Leoše Mareše a již vyřazené finalistky Leony Šenkové ještě před příjezdem do Brna Dětský domov v Humpolci.

Sdílet

Praha, 19. listopadu 2009 – V brněnském nákupním centru se již od poledne začali scházet fanoušci a fanynky SuperStar. Hodinu před samotným začátkem vystoupení již nebylo v centru téměř k hnutí. Zájem spatřit finalisty SuperStar na vlastní oči a získat jejich podpis byl v Brně obrovský. Podle dnešních informací manažera marketingu Olympie Stanislava Podroužka zaznamenal včera odpoledne počítací systém, který měří návštěvnost centra, o neskutečných 12 tisíc lidí více, než je obvyklé. Ačkoli se finalisté poctivě podepisovali celou hodinu, všechny své fanoušky uspokojit nemohli. Ti, kteří v Brně vytoužený podpis nezískali, mohou zkusit štěstí již tuto sobotu v Bratislavě, kde se na Zlatých pieskoch uskuteční další koncert a autogramiáda.

SuperStar potěšila děti v dětském domově
Hurónským pokřikem přivítaly děti z Dětského domova v Humpolci finalisty Česko Slovenské SuperStar Moniku Bagárovou, Denise Lacha, Dominiku Starou, Mira Šmajdu, Jana Bendiga, Martina Chodúra a Leonu Šenkovou a moderátora této pěvecké soutěže Leoše Mareše, kteří za nimi přijeli na návštěvu. Své hosty ani nepustily ke slovu a hned jim představily krátké pásmo, složené z hip hopové sestavy a břišního tance, s nímž nedávno vystoupily na pražském finále Hejbejte se a zpívejte s Hankou a Novou. Na africké bubny navíc zabubnoval vynikající Honza Skála. Celé pásmo uváděl a také tančil a zazpíval písničku vítěze třetí řady Česko hledá SuperStar Zbyňka Drdy nadaný 17letý Sergej Krylov. Hostům prozradil, že se pokoušel dostat do soutěže Česko Slovenská SuperStar, ale zůstalo jen u plánů, a tak ji alespoň pravidelně sleduje.

„Jako vyslanec Nadace Nova jezdím za dětmi z dětských domovů často, ale to, co nám předvedly humpolecké děti, nemá konkurenci. Byly jednoznačně nejlepší,“ ocenil Leoš Mareš zhlédnuté vystoupení. Dalšího ocenění se dětem dostalo poté, co si hosté prohlédli objekt dětského domova. V reakci na perfektně uklizené pokoje Miro Šmajda sliboval, že „si začne svůj pokoj také takto upratovať“. Na společné zpívání bohužel nezbyl čas. Hosté spěchali do Brna, kde je čekaly koncert v Olympii a velká autogramiáda.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).