Hlavní navigace

Finance Sun Microsystems Czech a Slovakia bude řídit Zuzana Jánská

[Tisková zpráva] Společnost Sun Microsystems jmenovala Zuzanu Jánskou finanční ředitelkou pro svoji českou a slovenskou pobočku.

Sdílet

PRAHA – 16. října 2007 – Finanční ředitelkou společností Sun Microsystems Czech a Sun Microsystems Slovakia byla jmenována Zuzana Jánská. Ve funkci nahrazuje Miloslavu Trgiňovou, která ze Sunu odešla za jinou pracovní příležitostí. Do odpovědnosti nové finanční ředitelky patří především dohled nad vedením finančního, mzdového i daňového účetnictví, finanční plánování, reportování a analýzy, finanční vztahy s obchodními partnery a zákazníky Sunu a samozřejmě i vedení týmu finančního oddělení. Po studiu ekonomických škol pracovala Zuzana Jánská na vedoucích pozicích v účetních odděleních společností Jamin s.r.o. a Pepsi Cola s.r.o. Ve společnosti Sun Microsystems pracuje Zuzana Jánská od roku 1997. Před jmenováním finanční ředitelkou zastávala pozici hlavní účetní, kde dohlížela na vedení účetnictví české a slovenské pobočky Sunu.

„Finanční řízení české a slovenské pobočky nadnárodní korporace je pro mě velkou kariérní výzvou,“ řekla Zuzana Jánská, nová finanční ředitelka Sun Microsystems Czech a Slovakia. „Věřím, že na nové pozici zúročím svoje zkušenosti s účetnictvím a financemi a navážu na kvalitní finanční řízení Sunu v Čechách a na Slovensku.“ Zuzana Jánská mluví anglicky a rusky, ráda se věnuje rodině, moderní architektuře, literatuře a cestování.

„Přeji Zuzaně hodně úspěchu v nové roli finanční ředitelky,“ dodal Zdeněk Pilz, Country Manager, Sun Microsystems Czech. „Se svými bohatými zkušenostmi z dlouholeté práce ve finančním oddělení Sunu a značnou odbornou znalostí splňuje všechny předpoklady kladené na tuto náročnou pozici.“