Hlavní navigace

Financial Times chválí T-Systems

[Tisková zpráva] (13.5.2010) Včerejší vydání Financial Times Deutschland se věnuje čtvrtletním hospodářským výsledům skupiny Deutsche Telekom. Zmiňuje také roli společnosti T-Systems pod vedením Reinharda Clemense. Dva roky od jeho příchodu do T-Systems získává firma velké zakázky jako je BP, Eskom nebo Philips. Tento trend je potvrzen i rostoucími tržbami T-Systems v meziročním srovnání.

Sdílet

Na jaře roku 2010 vyhlásil generální ředitel DTAG René Obermann novou strategii „Fix-Transform-Innovate“ pro společnost T-Systems, která pečuje o korporátní zákazníky, a deklaroval tak, že společnost T-Systems je důležitou a nedílnou součástí koncernu. Reinhard Clemens dokázal transformovat „zanedbanou“ firmu na ziskovou a klíčovou složku DTAG.

Společnost T-Systems nyní jasně deklaruje, že je důležitou součástí koncernu Deutsche Telekom, a zároveň je na dobré cestě k dalšímu rozvoji. Po obtížném období se společnosti podařilo zvítězit v sérii mezinárodních zakázek a uspět i na národní úrovni v zemích, kde působí jednotlivé pobočky, tedy i v České republice.

O společnosti T-Systems
T-Systems Czech Republic nabízí síťově orientovaná ICT řešení a služby zahrnující systémovou integraci, implementaci a provoz ICT systémů. Zaměřuje se především na podnikovou klientelu, a to jak na nadnárodní koncerny s celosvětovou působností, tak i na významné lokální podniky. V roce 2009 činily výnosy společnosti přes tři miliardy korun.

Skupina T-Systems patřící do koncernu Deutsche Telekom AG je jedním z vedoucích evropských poskytovatelů služeb a řešení informačních a komunikačních technologií (ICT) pro podnikové zákazníky. Skupina má přes 45.000 zaměstnanců ve více než 20 zemích světa a její výnosy v roce 2009 činily přibližně devět miliard eur.

Služby společnosti T-Systems představují pro zákazníky optimalizaci procesů, zlepšení kvality a snížení nákladů na oblast interních ICT systémů. To ve svém důsledku poskytuje zákazníkům vyšší flexibilitu a možnost koncentrace na jejich hlavní předmět činnosti. Informace o společnosti a jejích službách najdete na internetových stránkách www.t-systems.cz nebo na mezinárodních stránkách www.t-systems.com.