Hlavní navigace

Finanční fórum Zlaté koruny na webu ČT24

[Tisková zpráva] Pod názvem "Krize jako šance na změnu?" se uskuteční 23. září v TOP HOTELu Praha V.. Finanční fórum Zlaté koruny. On-line přenos celého fóra budou moci zájemci sledovat od 9.30 hodin na internetovém portále ČT24, zpravodajská stanice ČT24 nabídne několik přímých vstupů.

Sdílet

Záštitu nad prestižní rozpravou převzal ministr financí Eduard Janota, který na fóru přednese úvodní projev. Dalšími účinkujícími budou současní i bývalí politici, ekonomové, ale i zástupci soukromého sektoru. Do rozpravy je celkově přihlášeno na 60 řečníků. Mezi nimi nebudou chybět expremiéři Miloš Zeman a Mirek Topolánek, bývalý ministr financí Miroslav Kalousek, viceguvernéři ČNB Miroslav Singer a Mojmír Hampl, ekonomičtí experti ODS a ČSSD Michal Doktor a Jiří Havel, nejvyšší odborový šéf Milan Štěch anebo ekonomové z nedávno rozpuštěného NERVu Michal Mejstřík, Jiří Rusnok, Tomáš Sedláček a Miroslav Zámečník.

Na fóru vystoupí rovněž ekonom Jan Švejnar. Podnikatelskou sféru budou zastupovat prezident Svazu průmyslu a dopravy Jaroslav Míl, prezident Hospodářské komory Petr Kužel a ředitel Microsoftu Jan Mühlfeit. Na fóru se bude mluvit i o roli médií v krizi a svůj příspěvek tak přednesou např. šéfredaktor MF Dnes Robert Čásenský či ředitel zpravodajství České televize Milan Fridrich.

Novinkou tohoto fóra je možnost už nyní diskutovat k jednotlivým tématům prostřednictvím facebooku na adrese www.facebook.com/kri­zejakosance (název skupiny „Krize jako šance na změnu?“). Autoři nejzajímavějších dotazů dostanou možnost vystoupit a dotazy položit přímo účastníkům fóra.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).