Hlavní navigace

Finanční server AliaWeb finance s novou tváří

[Tisková zpráva]

Sdílet

Finanční server AliaWeb finance s novou tváří

Praha, 3. března 2004 – Březen není jen měsícem Internetu, ale i významným mezníkem v historii společnosti AliaWeb, spol. s.r.o., která provozuje finanční server AliaWeb finance (www.fin.cz). Na 1.3.2004 se datuje 4.výročí vzniku společnosti. Při této příležitosti připravil server pro své návštěvníky několik výrazných změn.

Na první pohled nejviditelnější změnou je redesign stránek, starý design již delší dobu nevyhovoval současnému trendu, a proto bylo nutné přistoupit k jeho inovaci.

Změnou designu chce AliaWeb finance nabídnout svým uživatelům přátelštější prostředí a dále podpořit vnímání serveru jako profesionálního prostředí pro odbornou, ale i laickou veřejnost, zajímající se o oblast investic a financí.

Novinkou je i rozdělení serveru na dvě části.
První část nazvaná Investice je určena odborné i laické veřejnosti a firmám, které potřebují co nejvíce informací pro správné uložení svých peněz. Druhá část nazvaná Osobní finance je určena pro pomoc při rozhodování o běžných finančních záležitostech.

Tímto rozdělením by mělo dojít k základní selekci cílové skupiny návštěvníků, ale i k lepší orientaci na serveru.

AliaWeb finance připravil i nové logo, které by mělo být jasným identifikátorem serveru.

AliaWeb finance patří dlouhodobě k největším finančním serverům, měsíčně navštíví jeho stránky kolem 180.000 unikátních návštěvníků, kteří shlédnou téměř 3 mil. stránek.

Kontakt:
Petr Hanisch
AliaWeb finance
Baarova 3a, Praha 4
info@aliaweb.cz
www.fin.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).