Hlavní navigace

Firma LiveSport vycházející IT hvězdou v České republice

[Tisková zpráva] Česká společnost LiveSport s.r.o. se probojovala mezi elitu mladých technologických společností v regionu střední Evropy. Jak dnes oznámili zástupci firmy Deloitte, pořadatele prestižní soutěže Technology Fast 50 Central Europe pro rok 2009, LiveSport se umístil na 3. místě v kategorii Rising Stars. Tohoto ocenění firma specializující se na vývoj a provoz sportovně zaměřených webových stránek dosáhla díky nárůstu obratu mezi roky 2006 a 2008 o 1088 %.

Sdílet

Tradiční žebříčky renomované společnosti Deloitte měří každoročně rychlost růstu technologických firem ve střední Evropě. V elitní desítce kategorie Rising Stars, která sleduje technologické firmy mladší pěti let a jejich ekonomické údaje za poslední nejméně tři roky, se letos v mezinárodní konkurenci umístily hned 4 české společnosti.

„Úspěch v mezinárodním srovnání je pro mladou firmu samozřejmě velkým povzbuzením,“ komentoval umístění společnosti LiveSport její jednatel Martin Hájek. „Významné ocenění je pro nás další motivací, tou hlavní ale zůstává neustále rostoucí počet našich uživatelů a jejich spokojenost,“ do­dal.

Společnost LiveSport, která působí na trhu od roku 2006, provozuje síť více než 40 internetových stránek se sportovním obsahem. Portály s aktuálními výsledky, sportovním zpravodajstvím, porovnáním sázkových kursů a dalšími službami navštěvuje každý měsíc až 5 milionů uživatelů v České republice a především v zahraničí.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).