Hlavní navigace

Firma oXy Online pořádá soutěž: Vytvořte originální skin pro e-shop a vyhrajte netbook

[Tisková zpráva] Jste grafik, designér nebo si jen rádi hrajete s webovou grafikou? Pak je tato soutěž s Gigabyte určena právě pro vás. Základním zadáním je vytvořit grafický skin o definované struktuře pro OXID eShop. Oceníme nejlepší návrhy. Vítězové se mohou těšit na dva netbooky, LCD monitor a další věcné ceny téměř za 40 tisíc korun, které si mezi sebou rozdělí 15 nejlepších návrhů.

Sdílet

Jak se do soutěže přihlásit a pro koho je určena?
Do soutěže se může přihlásit kdokoliv bez omezení. Podmínkou je pouze grafické cítění a základní znalosti webové grafiky. Abyste se mohli do soutěže zapojit, je třeba se zaregistrovat na diskuzní fórum Světa hardware, kde bude soutěž probíhat a kde jsou také k dispozici kompletní pravidla soutěže a veškeré podklady.

Ceny pro výherce
1. cena: Netbook Gigabyte T1028X
2. cena: Netbook Gigabyte M1022M
3. cena: 24“ LCD Samsung
4. – 5. cena: Flash disk 32 GB
5. – 10. cena: Flash disk 16 GB
10. – 15. cena: Flash disk 8 GB

Sponzor soutěže
Sponzorem soutěže je společnost Gigabyte, jež byla založena v roce 1986 s primárním zaměřením na základní desky. Její záběr se postupně rozšiřoval (na grafické karty, skříně, chlazení…) a dnes se zabývá i vývojem vlastních notebooků a netbooků, s kterými jsme měli nedávno tu čest se podrobně seznámit v recenzi Gigabyte T1028X a M1022M: speciální netbooky (testované modely představují 1. a 2. cenu pro výherce). Firemní slogan “Upgrade Your Life” (zlepšete svůj život) Vás tak může doprovázet takřka na každém kroku. Pro více informací o produktovém portfoliu navštivte stránky společnosti: www.gigabyte.cz.

Jak má vypadat vítězný návrh a jaká kritéria musí splňovat?
Skin se skládá ze 4 obrazovek s definovanou strukturou:

  • Úvodní stránka
  • Přehled produktů
  • Detail produktu
  • Nákupní košík

Výsledkem jsou čtyři bitmapové nebo vektorové obrázky. Přípustné formáty jsou PSD (Photoshop), AI (Illustrátor), 24-bitová bitmapa. Skin musí splňovat specifikace, musí se jednat o původní vlastní tvorbu a splňovat minimální kvalitativní úroveň.

Jak bude soutěž probíhat?
Soutěž je dvoukolová, v 1. kole dojde k nominaci návrhů do soutěže porotou, v 2. kole budou hlasovat čtenáři serverů Svět hardware, TV Freak a Digimanie pro jeden z 15 nejlepších. Výsledky hlasování rozhodnou o konečném pořadí.

Termíny
3. 12. 2009 – 15. 1. 2010: příjem skinů do soutěže
16. 1. 2010 – 20. 1. 2010: nominace 15 nejlepších
20. 1. 2010 – 27. 1. 2010: finální hodnocení skinů čtenáři
2. 2. 2010: vyhodnocení soutěže

Podmínky účasti v soutěži
Podmínkou účasti je vytvoření autorského díla. Účastí v soutěži uděluje soutěžící pořadatelům bezúplatně nevýhradní a časově neomezené právo Dílo užít všemi způsoby definovanými v § 12 a násl. zákona č. 121/2000 Sb. Soutěžící dále účastí v soutěži prohlašuje, že práva k užití díla mu patří a že ručí za škody, které by Pořadatelům vznikly v důsledku nepravdivosti tohoto prohlášení, nebo v důsledku nerespektování autorských práv ze strany autora.

Stručně o společnosti oXy Online
Firma oXy Online patří mezi významné české dodavatele e-commerce systémů, OXID eShop a oXySHOP. Je rovněž vydavatelem elektronických médií Svět hardware, TV Freak a Digimanie. Úspěch internetových řešení společnosti oXy Online ilustruje například ocenění Křišťálová Lupa 2006 a 2007 a nominace na Křišťálovou Lupu 2008 a 2009 v kategorii e-shop.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).