Hlavní navigace

Firmu posílil Ondřej Švihálek

[Tisková zpráva]

Sdílet

Pozici Career & Business Development Director obsadil Ondřej Švihálek

Praha, 5.1.2004 – Management společnosti eTel Česká republika získal další výraznou posilu. Na post Career & Business Development Director nastoupil pan Ondřej Švihálek. Náplní jeho pracovní činnosti je optimalizace vstupních nákladů společnosti, zintenzivnění spolupráce s klíčovými partnery a koordinace zvláštních projektů.

Ondřej Švihálek přichází do společnosti eTel Česká republika ze společnosti UUNET Czech s.r.o./MCI, kde zajišťoval plánování a realizaci produktového portfolia na českém trhu, marketing a vedení speciálních projektů. V předchozích letech působil i ve společnostech EuroTel Praha a Contactel.

Svých bohatých zkušeností s projektovým managementem a vedením pracovních týmů hodlá pan Švihálek využít k zintenzivnění spolupráce s partnery společnosti eTel. Dále je i připraven pracovat na nadstandardních obchodních a partnerských projektech.

Vystudoval Fakultu informatiky na Vysoké škole ekonomické v Praze, obory znalostní inženýrství a personální management.

Je ženatý, má malého syna. Mezi jeho záliby patří cestování a alpinismus, cyklistika, squash, golf a lyžování.

Pro více informací se obraťte na :
Markéta Novotná
eTel ČR
Burzovní palác
Rybná 14
Praha 1
M: 00 420 604 210 204
E: marketa.novot­na@etel-group.cz

Základní informace o společnosti eTel Group

Společnost eTel, založená v červenci 1999, je jedním z nejvýznamnějších alternativních poskytovatelů podnikových telekomunikačních služeb ve střední Evropě. eTel je jedinou telekomunikační společností, která se zaměřuje výlučně na středoevropský region zahrnující Rakousko, Českou Republiku, Maďarsko, Polsko a Slovensko. Tyto země, které mají celkem 73 milionů obyvatel, nabízejí jedinečnou příležitost pro podnikatelskou expanzi, protože procházejí liberalizací telekomunikačních trhů a připravují se na vstup do EU (Rakousko je již členem). eTel Group dodává služby více než 43 000 firemním zákazníkům. Další informace viz www.etel-group.cz
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).