Hlavní navigace

Fish Fillets 2 Editor

[Tisková zpráva] Rok po vydání skvělé logické hry Fish Fillets 2 přichází pro všechny fanoušky očekávaný editor místností a kampaní, který je ke stažení na stránkách http://editor.fish-fillets.com.

Sdílet

Máte Fish Fillets 2 již dohrané a čekáte na další výzvy? Myslíte si, že dokážete vymyslet lepší hádanky a místnosti než tvůrci hry? Nebo si chcete prostě užít trochu zábavy a pobavit se trochu jiným způsobem? Pokud ano, přišla vaše chvíle. Rok po vydání logické puzzle hry Fish Fillets 2 se totiž autoři rozhodli uvolnit editor, který vám umožní vytvořit si vlastní místnosti, nebo rovnou kompletní kampaně!

Fish Fillets 2 je logická hra, kde ve více 110 úrovních různé obtížnosti ovládáte jednoho až osm mořských živočichů a s jejich pomocí hledáte cestu z jednotlivých místností. Pozadí hry tvoří propracovaný příběh dvou rybích agentů s jednoduchou zápletkou, která se postupně změní v hon za tajemným nepřítelem, kterému musíte překazit jeho ďábelské plány. To vše za doprovodu velkého množství vtipných dialogů, glos a komentářů jednotlivých zvířátek.

Fish Fillets 2 official website – www.fish-filets.com. Fish Fillets 2 editor website – editor.fish-fillets.com.