Hlavní navigace

Fishing and Hunting mediálním partnerem festivalů For Fishing a For Hunting 2012.

[Tisková zpráva] Unikátní tematický kanál o lovu a rybolovu Fishing and Hunting, svou tradiční mediální i osobní účastí, podpoří úspěšný veletrh věnovaný příznivců rybolovu, For Fishing 2012 a premiérový ročník veletrhu zaměřeného na lov a myslivost, For Hunting 2012.

Sdílet

Unikátní tematický kanál Fishing and Hunting z portfolia mediální společnosti IKO Cable s.r.o., se pro tento rok stal generálním mediálním partnerem veletrhu For Fishing, věnovaného příznivcům rybolovu a premiérového ročníku veletrhu For Hunting, zaměřeného na dění a novinky v oblasti lovu a myslivosti. Dva předchozí ročníky, které Fishing and Hunting také mediálně podpořil, navštívilo expozice sta vystavovatelů více než 40.000 diváků. Pražský veletržní areál Letňany, rozevře své brány všem příznivcům lovu, myslivosti a rybolovu ve dnech 26. 1. – 29. 1. 2012. a tematický kanál Fishing and Hunting bude opět u toho.

Návštěvníci obou veletrhů mohou navštívit hned dvě výstavní expozice tematického kanálu Fishing and Hunting. První z nich bude situována v hale číslo 2 v sektoru A, který je vyhrazen příznivcům rybolovu. Hosty expozice uvítá školený tým Fishing and Hunting, seznámí je s tímto unikátním kanálem a představí nové projekty i pořady pro tento rok spolu s výhledy do roků následujících. Expozici věnovanou myslivosti a lovu, hosté naleznou hned u hlavního vchodu do haly číslo 6, která se tímto promění v bránu do světa plného dobrodružství a překrásné přírody. Pro návštěvníky obou expozic je připraven nejen bohatý doprovodný program, ale také tradiční milé překvapení.

„Fishing and Hunting je tradičním mediálním partnerem a účastníkem významných veletrhů a festivalů věnovaných problematice lovu, rybolovu i myslivosti a proto považuji naši účast a podporu festivalů For Fishing a For Hunting za profesní a zároveň milou povinnost. Hostům obou veletrhů a našim divákům přeji Petrův i lovu zdar!“ Uvedla Erika Luzsicza, managing director společnosti IKO Cable s.r.o.