Hlavní navigace

Fishing&Hunting bude od 1. dubna v nabídce Skylinku

[Tisková zpráva] Příznivci lovu a rybolovu naleznou od 1. dubna tematický televizní kanál Fishing&Hunting také v programové nabídce MULTI satelitního operátora Skylink. V reakci na popularitu programu hodlá provozovatel IKO TV Central Europe letos ještě zvýšit podíl lokálních pořadů na celkové programové skladbě. Příznivci programu mohou navštívit stánek Fishing&Hunting na březnovém veletrhu Rybaření a na světové myslivecké výstavě Silva Regina, které se konají 21.–28. března na brněnském výstavišti.

Sdílet

Praha, 18. března 2010 – Od 1. dubna 2010 budou mít všichni čeští a slovenští milovníci lovu a rybolovu další možnost, jak sledovat tematický televizní kanál Fishing&Hunting (dále jen F&H), věnovaný právě jim. Satelitní platforma Skylink rozšiřuje programovou nabídku MULTI právě o tematický kanál Fishing&Hunting, provozovaný mediální společností IKO TV Central Europe.

„Vzhledem k početné skupině příznivců lovu a rybolovu mezi stávajícími a potenciálními předplatiteli je zařazení kanálu F&H do naší nabídky jasným krokem. Právě takto zaměřený kanál v naší programové skladbě doposud chyběl a dokonale do ní zapadá,“ řekl Jaromír Glisník, výkonný ředitel společnosti TradeTec, která satelitní platformu Skylink provozuje. Divácký potenciál kanálu F&H je značný, v Česku je zhruba 350 tisíc registrovaných rybářů a 180 tisíc myslivců.

Popularita F&H neustále stoupá
Od zahájení lokalizace televizní kanál F&H do svých programových nabídek postupně zařazují jednotliví poskytovatelé placené televize v Česku i na Slovensku. V současné době je F&H v Česku dostupný v digitální programové nabídce největšího českého kabelového operátora UPC, prostřednictvím česko-slovenské satelitní platformy CS Link (samostatně i jako součást programového balíčku) a rovněž prostřednictvím většiny lokálních kabelových a IPTV operátorů.

„Televizní kanál F&H je velmi úspěšný projekt. Věnuje se jedinečnému tématu, které oslovuje početnou skupinu milovníků lovu a rybolovu, a poskytovatelé placené televize zájmu předplatitelů vycházejí vstříc. Kanál F&H je dnes součástí většiny programových nabídek. Zařazení do balíčku MULTI satelitní platformy Skylink je dalším důkazem, který potvrzuje rostoucí popularitu našeho kanálu,“ uvedla Erika Luzsicza, ředitelka společnosti IKO pro Českou republiku a Slovensko.

F&H se zúčastní veletrhu Rybaření a myslivecké výstavy Silva Regina 2010
Letos mají příznivci televizního kanálu F&H opět šanci získat informace o připravovaných novinkách v programové struktuře a sdělit své podněty osobně u stánků v obou výstavních pavilonech. Obě výstavy proběhnou ve dnech 21.–28. března 2010 na brněnském výstavišti. Kanál F&H se této největší přehlídky myslivosti a rybaření v Česku zúčastní již podruhé. „Pro všechny návštěvníky F&H stánků bude opět připravena anketa a zajímavá soutěž. Pro ty nejmenší pak tematicky zaměřené hry,“ uzavřela Erika Luzsicza.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).