Hlavní navigace

Fishing&Hunting zařazen jako novinka v programové nabídce O2 TV

[Tisková zpráva] Všichni příznivci tematického kanálu Fishing&Hunting, věnovaného lovu a rybolovu, nyní svůj kanál nově najdou i v programové nabídce Styl Plus tuzemské IPTV televize O2 TV. Mediální skupina IKO TV Central Europe tímto krokem opět rozšiřuje dostupnost televizního kanálu The Fishing&Hunting Channel. V současnosti je dostupný u většiny kabelových, satelitních a IPTV operátorů.

Sdílet

PRAHA, 30. září 2010 – Diváci televize O2 TV mohou od 22. září v rámci programového balíčku Styl Plus sledovat i televizní kanál pro fanoušky myslivosti a rybolovu, Fishing&Hunting (F&H). Provozovatelem O2 TV je Telefónica O2 Czech Republic. Fishing&Hunting je součástí balíčku Styl Plus. Balíček si lze objednat prostřednictvím hlavního televizního menu, telefonicky na lince 800 123 456, po internetu nebo v prodejně O2, a to za měsíční poplatek 60 Kč.

„Zařazení kanálu Fishing&Hunting do jednoho ze základních balíčků televize O2 TV znovu potvrzuje rostoucí oblibu našeho kanálu,“ řekla Erika Luzsicza, ředitelka IKO TV Central Europe pro Českou republiku a Slovensko. „V současnosti je již součástí většiny programových nabídek tuzemských poskytovatelů placené televize.“

Zařazení kanálu do portfolia O2 TV je součástí rozšiřování programového portfolia o nových deset kanálů, které byly vybrány na základě preferencí zákazníků O2 TV. Divácký potenciál kanálu F&H je obrovský, v Česku je zhruba 350 tisíc registrovaných rybářů a 180 tisíc myslivců.

Fishing&Hunting pokračuje v přípravě nových pořadů z české produkce
Společnost IKO TV Central Europe se jako koproducent podílí na přípravě českých pořadů pro kanál F&H. „Pro nadcházející období připravujeme české a slovenské dokumenty, reportáže, záznamy ze soutěží i dokumenty vzdělávacího charakteru. Podíl pořadů domácí produkce ve vysílání se průběžně zvyšuje,“ uzavřela Erika Luzsicza.

Film+ vysílá v České republice od roku 2005. Všechny programy jsou v češtině a můžete je sledovat 24 hodin denně. Film+ je součástí základního balíku programů analogové i digitální nabídky největšího českého kabelového operátora UPC Česká republika a na satelitní platformě UPC Direct. Rovněž je součástí základního balíku programů na satelitních platformách CS Link a Digi TV. Film+ je dostupný rovněž u většiny lokálních kabelových a IPTV operátorů.

Fishing&Hunting je unikátní televizní kanál pro nadšence lovu a rybolovu. Televizní kanál vysílá česky, a to 24 hodin denně. Fishing&Hunting je součástí digitální nabídky největšího českého kabelového operátora UPC Česká republika a prostřednictvím satelitní televize UPC Direct. Dále je součástí nabídky programů na satelitní platformě CS Link a v základní nabídce satelitního operátora Skylink. Fishing&Hunting je dostupný rovněž u většiny lokálních kabelových a IPTV operátorů.

DoQ je určen pro vzdělávání všech věkových skupin. Televizní kanál vysílá česky, a to 24 hodin denně. DoQ je součástí nabídky programů na satelitní platformě CS Link a UPC Direct. Je dostupný rovněž u řady lokálních kabelových a IPTV operátorů.

IKO TV Central Europe (IKO Cable s.r.o.) je středoevropská mediální společnost, která přináší televizním divákům portfolio tematických kanálů přenášených kabelovými, satelitními a IPTV operátory. Jde o sportovní kanály Sportklub, Sportklub+, filmové kanály Film+, Film+2, Sorozat, komediální kanál Poen, dokumentární kanály DoQ, Fishing&Hunting channel, kanál pro mladé Cool TV a kanál o životním stylu Reflektor. IKO TV Central Europe provozuje desítku tematických televizních stanic, konkrétně v České republice, na Slovensku, v Polsku, Rumunsku, Maďarsku, Srbsku, Bosně a Hercegovině, Chorvatsku a ve Slovinsku, a to v různých jazykových mutacích. Výhodou širokospektrálního portfolia IKO Cable TV je pro diváky unikátnost v mnoha zájmových oblastech.

Digitální televize O2 TV přináší zákazníkům široký výběr televizních a rozhlasových kanálů a stovky filmů ve vlastní videopůjčovně Videotéka. Kromě bohaté nabídky programů si může zákazník O2 TV kdykoliv půjčit filmové novinky pouhým stisknutím tlačítka na dálkovém ovladači. Další jedinečnou službou, zejména pro milovníky seriálů, je TV archiv. Reprízy všech populárních českých seriálů či například televizních novin zde najdou všichni zákazníci až 7 dní zpětně. Oblíbená je i služba O2TV Nahrávání, díky které si zákazník může nahrát libovolný pořad bez nutnosti pořízení dalšího zařízení. Samozřejmostí je TV Průvodce, který umožňuje vyhledat detailní informace o pořadech a programech jednotlivých televizí.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).