Hlavní navigace

Forrest Gump mění název na FG Forrest

[Tisková zpráva]

Sdílet

Forrest Gump mění název na FG Forrest

Internetová agentura Forrest Gump se rozhodla od dubna 2003 změnit svůj název na FG Forrest. Společnost přistoupila k této změně v souvislosti s dokončením vlastní dlouhodobé marketingové strategie.

Ing. Radovan Jelen, obchodní a marketingový ředitel společnosti, komentuje tuto změnu následovně: „Hlavní nabídka společnosti Forrest Gump se již před časem posunula z pozice realizátora www prezentací na poskytovatele komplexních elektronických a zejména internetových řešení, se kterými se chceme uplatnit i na trhu Evropské Unie.“ Změna názvu společnosti se týká především prezentace agentury v zahraničí. Svou ochrannou známku má Forrest Gump povolenou jen na území České republiky. Proti registraci značky Forrest Gump na mezinárodní úrovni podalo námitku filmové studio Paramount Pictures, které je producentem a distributorem stejnojmenného fil­mu.

Po dohodě obou subjektů byl registrován nový název pro internet agenturu – FG Forrest. „FG Forrest je novým jménem, kterým chceme kontinuálně navázat na úspěchy Forrest Gump dosažené v minulosti,“ dodává Radovan Jelen, „změna se týká jen názvu společnosti a loga, veškeré procesy a komunikace s klienty a partnery se tímto aktem nemění.“ V rámci dokončení dílčích kroků dlouhodobé strategie mohou klienti FG Forrest očekávat rozšíření nabídky služeb a řešení.

FG Forrest začal v roce 1996 působit na českém trhu jako producent multimediálních aplikací. O dva roky později se nabídkou více zaměřil směrem k internetovým prezentacím, kde již během jednoho roku získal první významné reference. Své portfolio společnost nadále rozšiřovala směrem k e-businessu a on-line komunikaci. Dnes FG Forrest spojuje kreativitu, marketing a informační technologie do jedinečných komplexních řešení pro elektronická média – zejména www aplikace, e business systémy a multimedia.

FG Forrest vlastní dvě dceřiné společnosti, eMARKET, a. s. – on-line komunikační agenturu a eMerite, s.r.o. – systém pro monitoring internetu, současně je jedním ze zakládajících členů Asociace.BIZ – poskytovatelů internetových řešení.

Mezi nejvýznamnější klienty společnosti FG Forrest patří např. Komerční banka, GE Capital, značka Libresse, Sazka, McDonald's, pojišťovna Kooperativa, Živnostenská banka či Západočeská energetika.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).