Hlavní navigace

Fotbalová horečka s iGooglem a Mapami Google

[Tisková zpráva] Jen máloco spojuje národy tak jako sport a zvláště fotbal. Na oslavu nadcházejícího evropského fotbalového šampionátu představuje Google sérii novinek pro fanoušky kopané: nabízejí vše od sledování vývoje turnaje a aktuálních výsledků až po diskuze s ostatními evropskými nadšenci. Více informací najdete na: www.google.cz/23days.

Sdílet

Staňte se fanouškem na plný úvazek, sledujte vývoj turnaje na své domovské stránce iGoogle.

  • Nastavte si iGoogle.cz jako svou domácí stránku a budete mít stále na očích, co se děje na šampionátu.
  • Budete dostávat neustále aktualizované informace o zápasech, žebříčku, zprávy z hřišť a detaily o sestavách. Stačí si přidat do své stránky iGoogle jednu nebo dvě miniaplikace (boxíky) navíc. S iGoogle uvidíte na své domovské stránce přesně ty informace, které potřebujete.
  • Nemůžete se dočkat prvního zápasu? Zkuste si zatím zahrát sami. Mezi online hrami pro iGoogle najdete i fotbal.

Najděte a sdílejte informace o dějišti šampionátu.

  • Jak vypadají stadiony a místa, kde se to všechno zrovna děje? Tohle i další zajímavosti najdete na Mapách Google.
  • Můžete si také stáhnout vlastní fanouškovskou mapu a podělit se o tipy na nejlepší místo pro sledování zápasů s ostatními příznivci.

Fotbalová akce roku i na YouTube
Další novinku chystá YouTube. Se začátkem mistrovství spustí nový kanál Fan Diary (www.youtube.com/23da­ys), kde se může celá fotbalová komunita podělit o ty nejlepší fotbalové zážitky prostřednictvím videoklipů, ale také porovnat své znalosti fotbalu. Věříme, že Češi budou u toho!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).