Hlavní navigace

FOTO.CZ -- Soutěž FOTOGRAF ROKU 2002

[Tisková zpráva]

Sdílet

FOTO.CZ – Soutěž FOTOGRAF ROKU 2002

FOTO.cz připravilo ve spolupráci s časopisem Foto Video druhý ročník soutěž o nejlepšího fotografa s názvem FOTOGRAF ROKU 2002. Podrobnosti naleznete na portálu www.foto.cz.

Praha, 31. ledna 2002 – Fotografický portál FOTO.cz přináší za sponzorské účasti nejvýznamnějších fotografických firem, již druhý ročník úspěšné soutěže časopisu Foto Video – FOTOGRAF ROKU 2002. Celá soutěž je rozdělena na 10 kol, přičemž v každém kole může účastník soutěže získat určitý počet bodů. Konečný součet těchto bodů rozhodne o vítězi. Uzávěrky jednotlivých kol jsou uvedeny na stránkách www.foto.cz v rubrice Fotomagazín. Třetí kolo soutěže „Zimní kouzlo“ končí 16. února 2002.

Hlavní cenou soutěže je pěti megapixelový fotoaparát Olympus E-20P a přibližně stovka dalších cen.

Soutěž je otevřená jak pro uživatele digitálních, tak i klasických fotoaparátů. Fotografie na dané téma, v digitální formě mohou účastníci zasílat na emailovou adresu: soutez@foto.cz (max. 5 foto!). Klasické fotografie (max. 5 foto!) formátu maximálně 18×24 cm, na adresu FOTO.cz (ILIKETHIS!), Pobřežní 16, 187 00 Praha 8.

Ke každé fotografii musí být připojen zvláštní kupón, který účastník soutěže nalezne v časopise FOTO VIDEO, nebo na internetových stránkách www.foto.cz.

Nejlepší fotografie se objeví vždy v následujícím čísle časopisu Foto Video a na portálu www.foto.cz

Ročník 2001 ukázal, že konkurence je opravdu velmi vyrovnaná a proto se o vítězi rozhoduje opravdu až v posledním kole.

FOTO.cz nabízí navíc tyto služby: sekce Moje alba, kde si uživatel můžete zdarma vytvořit několik samostatných fotoalb, v sekci Fotovýroba si může nechat vyrobit z archivovaných digitálních snímků běžné fotografie, v sekci Diskuzní fórum, si uživatelé vyměňují navzájem informace o fotoaparátech a fotografování. V sekcích -Fotogalerie a Fotoalba si je možno prohlédnout a vyhledat obrázky a galerie jiných autorů. V elektronickém Obchodě je k dostání velký sortiment veškerého fotografického zboží většiny významných světových značek.

O společnosti FotoStar Südcolor s.r.o.
Společnost FotoStar Südcolor spol. s r. o., vznikla v roce 1991 za finanční pomoci německé společnosti Südcolor, působící v oboru již 40 let. Firma představuje v současné době největšího velkozpracovatele amatérských a profesionálních fotoprací v ČR a je schopna zákazníkovi poskytnout nejširší možnou paletu služeb v oboru, včetně dodávek kompletního sortimentu zboží foto-video-audio. Důkazem vysoké úrovně služeb je již opakované přiznání prestižního ocenění CZECH MADE. Více informací získáte na stránkách www.fotostar.cz.

O společnosti ILIKETHIS!
Projekt FOTO.cz vznikl jako produkt společnosti ILIKETHIS!, která je významnou firmou v oblasti internetových a eBusiness řešení. Společnost byla založena v roce 1998 a úspěch, kterého od té doby dosáhla, je založen na špičkovém designu, originálních technických řešení, spolehlivých službách a individuálním přístupu k zákazníkovi a jeho potřebám. Na rozdíl od jiných společností na trhu nabízejících prostou tvorbu internetových stránek nabízí ILIKETHIS! kromě webdesignu, rovněž portfolio dalších eBusiness řešení. Podrobnosti naleznete na firemních stránkách www.ilikethis.cz.

Pro více informací prosím kontaktujte:

Lukáš Petro
manažer portálu Foto.cz
Pobřežní 16, 186 00 Praha 8
tel.: 02/217 217 01
e-mail: petro@foto.cz
url: www.foto.cz