Hlavní navigace

free-hotspot.com nabízí uživatelům iPhone a iPod v Evropě na 3 měsíce BEZPLATNÝ přístup k internetu

[Tisková zpráva] Dublin, Irsko, 28. července, 2008 – free-hotspot.com dnes oznámil, že počínaje dnešním dnem budou mít zákazníci iPhone™ a iPod® bezplatný přístup k internetu na jakémkoli certifikovaném místě free-hotspot.com a to během následujících třech měsíců. Zákazníci si mohou prohlížet, hledat či stahovat hudbu z iTunes® Wi-Fi Music Store – a to vše bez následných internetových poplatků za připojení či shlédnutí povinných reklamní spotů.

Sdílet

Brandon Meyers, Vice President pro marketing, free-hotspot.com, situaci komentoval následovně: “ Pokročilé Wi-Fi zařízení jako je iPhone™ či iPod® umožňují bezplatný bezdrátový přístup a jsou tzv. „must-have“ pro všechny zákazníky na cestách. Otevřením naší sítě na dobu šesti měsíců, umožníme zákazníkům využít dalších 3 500 dalších míst, na kterých mohou mít přístup k obsahu a službám, a to bez jakýchkoli poplatků či shlédnutí reklam.. Naše pan-evropská síť je obzvláště podporou pro všechny obchodníky na cestách využívajících roamingových služeb.“

Meyers dodává, že společnost ke konci roku 2008 očekává zavedení více než 5000 hotspotů.

O společnosti free-hotspot.com:
free-hotspot.com je zřizovatelem nejrozsáhlejší a nejrychleji se rozvíjející bezplatné bezdrátové sítě na světě. K dnešnímu dni společnost obsluhuje více než 3 500 bezplatných hotspotů v 18 zemích Evropy. Pokud chce uživatel přistoupit na bezplatnou internetovou službu, musí shlédnout reklamu daných sponzorů. Inovativní systém, který vyhrál prestižní cenu Wireless Broadband Innovation Award za nejlepší Wi-Fi produkt, je k dispozici pod značkou EDGE Messaging všem bezdrátovým operátorům, letištím, stejně tak jako řetězcům v cestovním ruchu a dalším organizacím, které si kladou za cíl zvýšit příjmy, propagovat strategické marketingové programy a vybudovat a posílit image prostřednictvím vlastní sítě Wi-Fi.

free-hotspot.com podporuje aktivní uživatele internetu a napomáhá měsíčně více než 600 000 lidem využívat bezplatné hotspoty. Společnost vede rozsáhlý seznam bezplatných free-hotspotů. Seznam obsahuje více než 20 000 bezplatných bezdrátových přípojných bodů na světe.

Více informací o programu bezplatných hotspotů nebo o nejbližších lokacích bezplatných hotspotů lze nalézt na: www.free-hotspot.com .

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).