Hlavní navigace

free-hotspot.com a Telenet se dohodli na testování bezdrátového internetu na bázi inzerce ve vybraných hotspotech Telenetu

[Tisková zpráva] Možnost bezplatného přístupu k internetu je nyní na více než 170 hotspotech v Belgii a to do poloviny dubna 2008.

Sdílet

Dublin, Irsko – 5. února, 2008 – společnost free-hotspot.com dnes oznámila, že bude nabízet přístup ke svým bezplatným hotspotům ve vybraných hotspotech Telenetu v Belgii, jako součást testovacího programu, který je zajištěn s Telenet NV. S okamžitou platností bude moci každý vlastník notebooku či jiných přístrojů umožňující připojení k internetu prostřednictví sítě Wi-Fi zdarma využít 176 přístupových bodů společnosti Telenet a to do 15. dubna, 2008.

“Jsme nesmírně potěšeni, že se společnost Telenet rozhodla účastnit tohoto testu, tím že přidá ke své standardní nabídce rovněž nabídku přístupu k internetu zdarma“, říká Joe Brunoli, Vice President, free-hotspot.com. „Přijetím tohoto programu, se Telenet představuje jako společnost stále nakloněna inovaci a rozšiřování přístupových bodů své sítě hotspotů“, dodává Brunoli.

Bezplatná Wi-Fi služba bude plně podporovaná inzercí, k získání přístupu k internetu bude od uživatelů vyžadováno shlédnutí krátkého inzertního spotu. Služby Telenetu založené na předplatném budou i nadále k dispozici uživatelům upřednostňující klasický způsob přístupu na internet tzn. bez reklamních spotů.

Bezplatné bezdrátové lokace v Belgii a ostatních evropských zemí zahrnující rovněž Českou republiku, mohou být alokované na www.free-hotspot.com či telefoním čísle číslech 00353 1 613 9155.